Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártokat tartjátok...

Melyik pártokat tartjátok esélyesnek a következő szavazáson?

Figyelt kérdés
és miért? te kire fogsz szavazni?

2012. okt. 18. 22:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
45%
És ezt a nagy ellenzéki összefogást még is hogyan gondoljátok? :D A szavazók nem csomagban járnak a párthoz. Nem úgy működik, hogy fogom a 20%-omat, és átballagok a MSZP mellé. :D Szerintetek hogy nézne ki, ha Jobbik összefogna az MSZP-vel, meg az LMP-vel Bajnai vezetésével? Gondoljátok, hogy maradni akár 3 huncut százalékuk is? :D
2012. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
26%

Na az aztán tényleg fantasztikus lenne ha egy ilyen kapzsi, pénzsóvár szörnyeteg kerülne hatalomra mint LiBajnai :D tökéletesen ugyanaz a színvonal, mint Orsós Viktor és Kurcsány.

Egyikre sem szavazok. Ahogy Komplikation mondta, hajunkra kenhetjük az egészet.

2012. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

MSZP: az emberek még nem heverték ki az elmúlt 8 évet

LMP: mindenki tudja,hogy az SZDSZ utódja és az MSZP seggnyalója ilyen határozatlan páért nem kell.

Jobbik: sok az aniszemita,rasszista de azért nem annyira,hogy nyerjenek. A többség látja,hogy durva világ enne a Jobbik "hatalomra" jutásával.

Fidesz: megroggyant a népszerűsége de azért ha megnézzed mi volt a Gyurcsány korszak idején...

szóval szerintem a Fidesz nyer.


15/L

2012. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Jobbik esélyes, mert a fidesz szavazók közül más jobboldal híján hozzájuk mennek, vagy nem is szavaznak. Igazából igen az a legnagyobb baj a jobbikkal, hogy sok a bolond, aki 2. hungarista Magyarországot akarja létrehozni, tudom, mert elég sok ilyen ismerősöm van :D. Ha azokat korlátolnánk, ami most nemrégiben el is kezdődött bizonyos szinten, akkor egy korrekt nemzeti párt jönne létre végre.
2012. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Egy ilyen tehetségtelen senkire bíznátok az országot ismét??


Idáig süllyedt a nagy szabadságharcos fülkeforradalmár? Idézem Orbánt! "Brüsszel mondjon egy számot, és mi teljesítjük azt" Kérdezem én volt egy csöppnyi értelme ennek a kutyakomédiának amit Orbán rendezett itt kétévig az IMF-el meg az UNIO-val? Mondom a választ az égvilágon semmi értelme nemvolt. Csak ráfizettünk minden téren erre a butaságra és még most is ott tartunk hogy nincs megállapodás. Orbán egy nímand.

2012. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
44%
Most nam azér az egy Forintért, de ha Bajnai lenne a Miniszterelnök már rég túlenne ezen az IMF_es bulin és már régen a gazdaságélénkítésen és munkahelyteremtésen dolgozna ezerrel. :-)))
2012. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Szerintem Fidesz és Jobbik között dől el minden. Egyik sem jó, mert ha a Fidesz nyer, éhendöglünk, ha a Jobbik, akkor meg kinyírnak mindenkit a cigányok. És ne mondjátok, hogy nem, mert ŐK diadalmaskodnak mindenhol, a gárdát is szétb*szták. Magyar vagyok én is, de nem álltatom magam turullszövegekkel, a cigányság egyszerűen összetartóbb.


Mellesleg vissza a Zöld Pártot, és akkor talán felíratkozok erre a szavzós mizériára.

2012. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
ne aggódjál én is régebben fidesz szavazó voltam, dehogy a jobbikra nem szavaznék az biztos...inkább választanék egy új pártot, ha mutat valami értékelhető, gazdasághoz értő programot.
2012. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
és baráti körben is többen vannak vele ugyanígy, szóval, h a jobbikosok abban bíznak, hogy majd sok átpártol, akkor rossz lóra tesznek. azért a jobboldal és a szélsőjobb közt óriási a különbség....
2012. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Jobbik, MSZP, Fidesz az LMP meg örülhet ha bejut...
2012. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!