Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lakóházakat (tízemeletes,...

Hogemann Gyöngyike kérdése:

Lakóházakat (tízemeletes, négyemeletes stb. háztömböket) fel kell-e lobogózni a nemzeti ünnepek alkalmával? A fekete zászlóval mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Szerintem mindkettő kirakható! Szerintetek?

#Lakóházak #fellobogózás
2012. okt. 19. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Fekete zászlót nálunk kirakják, ha haláleset van. A nemzeti lobogónkat mondjuk még nem láttam itt, de szerintem semmi akadálya, sőt.
2012. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk igen kirakják mind a kettőt.
2012. okt. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:

Lehet nem leszek népszerű, de rajtam múlna akkor a nemzeti lobogó állandóan kint volna. Persze nem ilyen nylon szemét ami 2 hét alatt kifakul és 2 hónap alatt elporlad ...

Nemzeti ünnepeken ezt a zászlót cserélném, pl. 56-os megemlékezésnél a lukas zászlóval, az 1848-as eseményeknél valamelyik történelmi zászlóval, stb. Mert ez így lenne normális.


fekete zászlón mit ért a kérdező? Mert intézmények a saját embereik okán teszik ki, lakóházak szintén, de nem hinném szokás lenne külsős ember miatt.

2012. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Nemzeti gyásznapon szokás egységesen fekete zászlót kitenni.
2012. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!