Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit vállalnátok be az országér...

Mit vállalnátok be az országért azért, hogy jobb legyen a helyzet? Mit tettetek eddig?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Fizetek adót. Ennél többet nem vagyok hajlandó tenni. Elsősorban ugyanis azért dolgozom, hogy nekem jó legyen.
2012. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem még adót sem kellene fizetni.
2012. okt. 12. 17:17
 3/12 A kérdező kommentje:
Szóval a többség szart sem tenne az országért, pont ennyit vártam.
2012. okt. 12. 17:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én segítek az embereknek tisztán látni, ebben a hazugságokkal teli világban.
2012. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Nap 11 órában dolgozni annyi kajáért amennyi éppen hogy csak elég a túléléshez.
2012. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Komplikato ***** válasza:

"Én segítek az embereknek tisztán látni, ebben a hazugságokkal teli világban."


Én előbb megtanulom megtalálni és meglátni az igazságot, mielőtt vakon vezetnék másokat a betonoszlopnak ...

2012. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Te mit válallnál be kedves kérdező?? Te mit tettél az országért.Én dolgoztam fizettem 74 féle adót,de az sem elég! Hol a pénzem amit muszájból fizettetek,utak szarok,közbiztonság szar stb.. Egy dolgot mondjál ami jó az országban!! Mo. le van amortizálva,egy nagy trágyadomb,fejlődés 0,minden bezárt mindenkit agyonvágnak a megszoritásokkal,áremelkedés stb.. de hol a pénz,könyörgöm hol van?? Értem az ország semmit nem tett,mindenért fizetünk,miről beszélünk,én az államadósságból egy fillért nem kaptam,mi közöm van hozzá,fizesse az aki csinálta.Ennyi
2012. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Komplikato:


Nagyon helyes. Tanulj sokat, és lásd meg az igazságot, mint vakon vezetni másokat villanyoszlopnak, mert sok van belőlük.

2012. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

Én akár háborúba is mennék!


Magyarországon és a Közép-Európai országokban az a baj, hogy az emberek saját magukat előbbre helyezik az országnál!


És ahogy Pocak is megmondta a reklámban..."EZ ÍGY NEM MEHET TOVÁBB!!!"

2012. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én nem csinálok semmit. Tanulok és mint a süllyedő hajón az utasok, elsők között távozom innen. Kapitányt és a legénységet pedig illik hátra hagyni (bár ők ebben a felállásban nem fognak megfulladni, mivel van menekülési útvonaluk és előre gondolkodtak). A maradék utas -akik "türelmesen" vártak - pedig megfullad.

Fiatal vagyok, eszemben sincs itt elszarni az életem.

2012. okt. 13. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!