Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz a Fidesz járulékc...

Mit gondolsz a Fidesz járulékcsökkentő politikájáról?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 22:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én is pontosan úgy jártam, mint a 10. számú válaszoló.
2012. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szóval többet keresel sokkal, de szarul élsz mert fáj, hogy Orbán Viktor van hatalmon? Érdekes lehet az életszemléleted, ha téged ilyen rosszul érint, hogy nem a baloldal rabolja ki éppen az országot.
2012. okt. 20. 23:03
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem tudom, hogy ki vagy és milyen szerencséd van valami megfelelő pénzforráshoz dörgölőzni, de én már leéltem az életem javát, 40 éve dolgozom és egyáltalán nem voltam még ilyen nyomorult helyzetben. Már nagyon-nagyon nem veszem be a "baloldal kirabolja/ta az országot" szövegeket, mert ezt csak futólag lehet eladni nekem, vagy akár a nálam értelmetlenebb embereknek. És egyáltalán nem érdekel az idióták "szabadságharca", hogy ez a néhány kis szurikáta folyamatosan odaugrál csípőre tett kézzel az oroszlánok elé, "jól beolvas" nekik. Azután meg csodálkozik, hogy jééé, milyen kettős meg akárhányas mérce, hogy velünk hogy bánnak a csúnya, rossz oroszlánok! Igaz, hogy anyáztuk őket, pimaszkodtunk velük ezerrel, és volt is, aki tapsolt ennek a kis sánta performance-nek, de most meg szeressenek minket, ne bántsanak, húzzanak ki a kútból. De nem számít, ha nem húznak, mert akkora nagyot tudunk ám ugrani, hogy meg majd mi jól megmutatjuk ám! Na, szóval ebből van elegem, de nagyon! És most már ne próbbálkozzunk ezzel a "baloldalraboljazországot"-dumával. lejárt.
2012. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Szerinted nem kevésbé nevetséges unalomig mondott "szabadságharcos" mondatokkal dobálózni?
2012. okt. 20. 23:24
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem én találtam ki a szabadságharcos-szöveget. A rosszakaróim ismételgetik mindig, amikor bejelentenem egy-egy újabb csapást, amit el kell viselnem tőlük. De most már nem sokáig viselem el én sem, mi sem. Azt hiszem, ezt a kártékony és rajtunk gúnyosan röhögő bandát az apadó rajongótáborukkal együtt eékergetjük az ország házának közeléből. A rendőrség létszama is viharos sebességgel fogy, már nem lesz, aki megvédje őket. A pár lengyel és székely zsoldos sem jelent akadályt.
2012. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
neked baj van a fejeddel
2012. okt. 20. 23:44
 17/20 anonim ***** válasza:
76%

Az a büdös nagy helyzet, hogy magasról tojom le, hogy melyik párt lop, ha nekem jobban megy napról napra. Tőlem eladhatják az ördögnek is az országot, csak tudja a gyerekeimnek minőségi kaját adni, meg netán pár évente el tudjunk menni pár napra nyaralni, netán még iskolába is tudjam őket járatni. Jelenleg ezzel vannak a gondok.

Szóval tök mindegy, hogy ki mennyit lop odafent, ha a népnek is jut.

Ja, és a hazaszeretetet is tojom le, abból baromira nem lehet megélni.

Úgyhogy amint lesz lehetőségem, fogom a három kölköm, és úgy elhúzok innen a fenébe, ahogy a többi ember, és majd más országot gazdagítom az adómmal, ami nem kicsi most sem.

2012. okt. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, itt a vak az te vagy... meg a többi szektás idióta, akik még beveszik ennek a selejt, nagyképű bandának a baromságait.
2012. okt. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Járulékcsökkentés na ne nevettess! Vagy úgy lesz, mint a pedagógus béremelés? Én is úgy vagyok vele hiszem ha látom. Maga Orbán mondta, hogy azt kell nézni amit tesz, nem amit mond. Én tartom magam ehhez. Eddig az összes intézkedésük ellentétes volt ezzel.
2012. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Pro Patria ***** válasza:
Az Első Munkahely Garancia programra gondolsz, vagy ez egy másik?
2012. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!