Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt miért nem látjátok meg...

Ezt miért nem látjátok meg soha? Ez miért megy el a fületek mellett?

Figyelt kérdés

Nagyon fel vagytok háborodva, hogyha agyonlőnek 1-1 cigányt....

Amikor ilyet tesznek egy idős magyar nénivel azon miért nem vagytok fehláborodva? Azt miért nem halljátok meg?

Ne kezdjük előlről, mert ez nem egyedi eset:


[link]


2009. aug. 8. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

egyszer 2007ben agyonlőttek egy nénit sajnáltuk....most agyonlőttek pár cigányt sajnáljuk

ennyi

2009. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
66%
Nem nem egyszer . A nagyanyám egy Hajdú-Bihar megyei faluban lakik ahol elszaporodtak a cigányok . Mindennapos a betöréses lopás és késelés is van hetente még sincs telekürtölve vele a média . És sok helyen ez megy .
2009. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
én speciel nem háborodom fel, ha lelőnek egy-két cigányt. Belefér. Most lehet lepontozni, tudom nincs szívem :).
2009. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Az mszp előre be akarja biztosítani magát. Tudja, hogy 20 év múlva a roma szavazók lesznek többségben. És a média is az ő kezükben van. Ennyi a történet.
2009. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Meg neoliberális magyarellenes rendszer van. Ez az mszp kormányzásának az egyik alapja. Ebben az orászágban jeleneg nem a MAGYAR ember az első,szent és sérthetetlen, hanem a mocskos büdöscigány,a zsidók,a multik meg a külföldiek!

Ilyen kormányt választottunk,köszönhetjük szépen magunknak...

2009. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Jó a megoldásod, közzé kell tenni a nemroma áldozatok eseteit is.

Össze kell gyűjteni minden ügyet egy lapon, és rendszeresen belinkelni, ugyanúgy, ahogy a romaügyek középpontba kerülnek.

Fel kell vonulni, tiltakozni kell, aztán meg összefogni a baloldali választókkal, mert jelenleg az ő kezükben van a megoldás, ők tudnak nyomást gyakorolni a kormányukra.

2009. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És most akkor az a megoldás, hogy ha megölnek egy ilyen nénit, akkor mi is megölünk egy cigány kisgyereket, vagy akit éppen a falu szélén találunk? És nem háborodunk fel, mert akkor ez így rendben van?
2009. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem tudom személy szerint mi lenne a megoldás, de aki végigolvasta a cikket, az elgondolkodhat: az egyik falubeli nénire ráüvöltött az 5-6 (?) éves kis cigánypurdé h "mit nézel sz.pd ki a f.szomat"....Ez annyira jellemző. Nem csodálom ha bűnöző gyilkos lesz a legtöbb cigánygyerekből. Fehér gyereket én még nem hallottam ilyet mondani egy öreg néninek. Vagyis bocsánat, mégis hallottam, csak az meg mind cigányokkal haverkodott, onnan vette a stílusát.

Ismerek elég sok liberálist, meg szocit is....hülyeség h ők nem utálják a cigányokat. Nagyon is. Meglepődnétek, sokszor még jobban mint akármelyik szélsőjobbos. Csak nekik hivatalból kell mást mondaniuk...persze attól ez még gerinctelen dolog marad, csak szólok h a nagy balosok meg libsik nem hisznek nagyon komolyan az elveikben maguk sem....jó lenne felébredni

Az a vicc ám ebben az egész országban, hogy

2009. aug. 8. 21:10
 9/10 A kérdező kommentje:
hogy ha megölnek 1 cigányt akkor kollektívan mindenki rasszista...de ha magyart ölnek meg akkor "nem az egész cigányság bűne".....érdekes
2009. aug. 8. 21:13
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen lehet, akár biztos, hogy politika ez az egész! Én sem tudom sajnálni egyiket sem! És azt sem hiszem, hogy akiket megöltek teljesen ártatlanok lettek volna! Csak a média azt hitet el velünk amit akar! Meg hogy ezzel kapcsolatba már titkosítottak X évre dolgokat? Hol élünk? Miért nincs jogunk az igazsághoz? Felháborító!
2009. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!