Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi ideig lesz még Orbán...

Mennyi ideig lesz még Orbán Viktor a miniszterelnök?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
A következő választásig biztosan, utána meg majd meglátjuk.
2012. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezhetően addig amíg meg nem alakul a következő Országgyűlés. Kivéve, ha időközben lemond, meghal, elveszti választójogát.
2012. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Az a lényeg lesz -e kormányképes alternatíva utána. Jelen pillanatban Orbán nélküli Fideszben nagyobb alternatívát látok. Rogán, Varga, Navracsics, Kósa. Persze ez palotaforradalom volna a javából. Az meg ugye egy tekintélyelvű pártban...
2012. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

"A következő választásig biztosan"


Én még erre sem mernék megesküdni. Tüdom, hogy a hülye magyar mindent eltűr, de nem vagyok akkor sem biztos ebben.

2012. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Remélem, hogy nem sokáig...
2012. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne benne egy csöppnyi becsület lemondana, szinte minden téren kudarcot vallott.
2012. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem még max 6 évig.
2012. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Csak addig amíg nem jelentkezik egy jobb alternatíva.

Feltételezéseim szerint esetleg még Szili Katalint jöhet szóba sokaknak mint hiteles személy.(De milyen pártja is van most?)

A többiek már vagy "bizonyítottak",vagy bárgyúak ,vagy teljesen komolytalanok.

2012. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Komplikato ***** válasza:

Hááát, az attól függ, hogy 500 év rossz "karma" után megbűnhődte már e nép a múltat és jövendőt?

Mert ha nem ...

2012. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha az szoclib ellenzék tovább folytatja a jelenlegi politikát, sajnos még sokáig Orbán kormány lesz.

A legborzasztóbb az az egészben, hogy a baloldal csak saját magát okolhatja. Orbánék hátradőlve nyerik meg a következő választásokat mindaddig, amíg a baloldal nem képes egy hiteles politikust felmutatni. Olyat, aki nem sározódott be az elmúlt 20 évben, és hiteles a jelenleg bizonytalan szavazók előtt. Ők a választásra jogosultak közel 50 %-a. Nem értem miért nem képes ezt megérteni a baloldal. Vagyis értem. Hatalomvágy, irigység, emberi gyarlóság.

2012. okt. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!