Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egyesek szerint ez a...

Ha egyesek szerint ez a rendszer antidemokratikus, akkor kérdezem én, a 2006. okt.23. -ai események demokratikusak voltak? Ott virult a demokrácia, amikor embereket vertek, kínoztak, sőt volt aki megvakult?

Figyelt kérdés

Szerintem demokrácia van,ehhez semmi kétség sem férhet!

Minden párt demokrata! Ezt el kéne ismerni! Összefogás kéne már,de ehelyett megy a mocskolódás! Persze a Fidesz is ezt csinálta,csak annyi különbséggel,hogy nem diktátorozott!!!! Annyit diktátorozik a baloldal,hogy ez már elképesztő!!! Az ellenzék egy része kelti a gyűlöletet,és úgy viselkedik,mintha a rendszerváltásnál lennénk! Riogatnak,és Magyarország Miniszterelnökét állandóan támadják azzal,hogy antidemokratikus,de egyesek kimondják nyíltan,hogy egy diktátor! Szerintem ez már mindennek a teteje! Én nem értettem egyet Gyurcsánnyal,de nem neveztem diktátornak,pedig lehet lett volna rá némi okom.

Ha Orbánnál az diktatúra,hogy szűkíti az AB jogkörét,meg visszamenőlegesen hoz törvényeket,akkor az nem diktatúra,mikor emberek szemét lövik ki gumilövedékkel + egy országgyűlési képviselőt bántalmaznak???

Félreértés ne essék! El kell ítélni a randalírozókat,de egy rendőr nem léphet fel ilyen durván. És ami a legborzasztóbb,hogy ártatlan emberek,tüntető,megemlékezők is megsérültek. Volt olyan akinek kilőtték a szemét,és a fél szemére lát!Na melyik az antidemokratikusabb? Egy törvénymódosítás ,vagy az ha félni kell,ha az ember kimegy az utcára,mert a rendőrök még a végén összekeverik a randalírozókkal?????



2012. okt. 21. 21:26
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

A BALHÉSOKAT EL KELL ÍTÉLNI!!!! Így kezdenéma félreértések végett...

De akkor valaki komizza már ezt a videot,és értékelje...ezek voltak a jogos fellépések,vagy végre elismerik egyesek,hogy voltak brutális beavatkozások??????

Íme:

http://www.youtube.com/watch?v=A4ykiqsZBpc

2012. okt. 22. 10:42
 32/48 anonim ***** válasza:
3%
Nehogymár ezt is Orbán nyakába varrjátok..a 2. világháborút nem akarjátok?
2012. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
És az LMP-sek akik élő láncot alkottak a parlament köré tavaly. A rendőrség láncra verve vitte el őket... Ez egy válasz arra mi lenne ha valaki itt még rajcsürözni szeretne.
2012. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te is egy (f)idióta vagy idióta jobbikos lehetsz, aki csak annyit tud hogy a Gyúúúcsány.....
2012. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

De nem is vakult meg senki!!!!!!!

Bírom tényleg,mikor képzeletbélileg Orbán Viktorra fognak olyan dolgokat,amit el sem követett! :) :) :) :) :)

Ez már nagy Orbáni-utálat! Orbán alatt ilyen nem történt,ha ilyen történne,akkor itt lennének a hangoskodó válaszolók,hogy nincs demokrácia..! Gyurcsányéknak elnézték,ha Orbán lett volna a Me.,akkor már diktatúrát kiáltanának!

A videót tessék komizni,nagyon kíváncsi vagyok...!

2012. okt. 22. 12:06
 36/48 A kérdező kommentje:

És fölösleges vitatkozni elfogult,és Orbán utáló emberekkel!

Tessék megnézni 2006.okt.23.-ai felvételeket,higgyenek a saját szemüknek!

A videókon azt fogják látni,hogy:

-huligánok balhéznak,provokálnak!

-rendőrök terrorizálnak,bántalmaznak embereket!

Ha nekem nem hisztek,nézzétek meg a felvételeket,DE VÉGIG!

Itt nem vitatkozni kell,meg Orbánozni,TESSÉK MEGNÉZNI A FELVÉTELEKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. okt. 22. 12:09
 37/48 A kérdező kommentje:

Na ezt tessék megnézni!

Na itt vannak Horn Gábor szavai:

http://www.youtube.com/watch?v=CGGfuicROLY

2012. okt. 22. 12:13
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Te magaddal vitatkozol?
2012. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!

Örülök,hogy van humorérzéked,de kérlek szépen olvasd el az összes hozzászólást,és rá fogsz jönnie,hogy a hozzászólások többsége arról szól,hogy a rendőrök jogszerűen léptek fel stb...!

Köszönöm! :)

2012. okt. 22. 15:23
 40/48 Taki97 ***** válasza:
47%

Ember nálad nagy gondok lehetnek.....Az egész 2006-os szutykot lehet Orbán számlájára írni mint ahogy azoknak az embereknek a halált akik miatta öngyilkosok lettek,éhen haltak,megfagytak....

Egy közeli barátom is ott volt a rendőrök között azok az iszonyat békés tüntetők 3 kilós utcakövekkel dobálták őket.

Majd molotov koktélokat is indítottak feléjük. Ő tolta el a kordont egy fa fülkés teherautóval ami félig meddig meg is gyulladt. Na vajon mitől?.

A 2006-os tüntetést Orbán szervezte,ahogy látszik te egy elvakult jobb oldali vagy. Lehet,hogy még most jól élsz mert azért maradtál ennél az oldalnál,de ez nem lesz mindig így. És itt van a kilőtt szemű barátod,nagyon békés volt ő is ahogy az út közepén rohangált magyar zászlót lengetve.... A társai meg éppen hátulról dobálták éppen amit találtak. Gondolkodjunk már megrohamozták ( nagyon komoly volt -.-") az mtv székházat és mit vittek el?

Hát számítógépeket monitorokat. MIlyen listát csináltak kérelmül? SZEREPELT RAJTA,HOGY NYERJEN A FRADI. Ez itt a gond a legtöbb embert sikerült agymosni a Hír tv és az Echo tv szarjaival. Inkább olvassatok fórumokat mint,hogy azt a fost nézzétek. ja és itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=HcpvoRFsR2U

Valami oknál fogva egyből megtalálták a rendőrt a nagy Fideszesek. ha ez Fidesz kormány alatt történt volna meg se lett volna a videófelvétel

2012. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!