Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egyesek szerint ez a...

Ha egyesek szerint ez a rendszer antidemokratikus, akkor kérdezem én, a 2006. okt.23. -ai események demokratikusak voltak? Ott virult a demokrácia, amikor embereket vertek, kínoztak, sőt volt aki megvakult?

Figyelt kérdés

Szerintem demokrácia van,ehhez semmi kétség sem férhet!

Minden párt demokrata! Ezt el kéne ismerni! Összefogás kéne már,de ehelyett megy a mocskolódás! Persze a Fidesz is ezt csinálta,csak annyi különbséggel,hogy nem diktátorozott!!!! Annyit diktátorozik a baloldal,hogy ez már elképesztő!!! Az ellenzék egy része kelti a gyűlöletet,és úgy viselkedik,mintha a rendszerváltásnál lennénk! Riogatnak,és Magyarország Miniszterelnökét állandóan támadják azzal,hogy antidemokratikus,de egyesek kimondják nyíltan,hogy egy diktátor! Szerintem ez már mindennek a teteje! Én nem értettem egyet Gyurcsánnyal,de nem neveztem diktátornak,pedig lehet lett volna rá némi okom.

Ha Orbánnál az diktatúra,hogy szűkíti az AB jogkörét,meg visszamenőlegesen hoz törvényeket,akkor az nem diktatúra,mikor emberek szemét lövik ki gumilövedékkel + egy országgyűlési képviselőt bántalmaznak???

Félreértés ne essék! El kell ítélni a randalírozókat,de egy rendőr nem léphet fel ilyen durván. És ami a legborzasztóbb,hogy ártatlan emberek,tüntető,megemlékezők is megsérültek. Volt olyan akinek kilőtték a szemét,és a fél szemére lát!Na melyik az antidemokratikusabb? Egy törvénymódosítás ,vagy az ha félni kell,ha az ember kimegy az utcára,mert a rendőrök még a végén összekeverik a randalírozókkal?????



2012. okt. 21. 21:26
1 2 3 4 5
 41/48 Taki97 ***** válasza:
100%

Ja és amikor kilőtték a szemét éppen gugolt. Ergó célozhattak a rendőrök lábra ha ez a szerencsétlen gugolt.

Azt teljes mértékben elismerem,hogy voltak túlkapások...elég durva dolgok történtek a rendőri oldalon is sőt.

De azért ők 2 napig semmit nem csináltak. Fejbe nyomhatták őket kővel,köpködhettek,rugdoshattak,molotovzhattak, utána durvultak be ők is.

És amit már egy válaszoló leírt. Orbán direkt oda szervezte a gyűlését ahova nem kellett volna amire fel is szólították innentől nem tudok már mit mondani mindenki hibás volt........

2012. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszönöm a korrekt,nem elfogult válaszodat!

2012. okt. 23. 12:42
 43/48 A kérdező kommentje:

Kedves Hozzászólók!

Mióta itt vagyok,egyet megtanultam itt!

Nem érdemes bármi jót mondani Orbánra,mert akkor jönnek a viszontválaszok! Jól írta egy hozzászóló,hogy már lassan a Világháború miatt is Orbán a felelős! :)

Nem a Fidesz kormány alatt történt,és még így is Orbánra fogják egyesek! Na ha én jobboldali elfogult vagyok,akkor az elég elfogultság,hogy Orbánra,és csak is Orbánra kenünk dolgokat! Akkor Gyurcsány Ferenc volt a Me. tehát neki kellett volna a felelősséget vállalnia!

1:Abszolút nem élek jól,csak azért mert nem tartozom azon emberek közé,akiknek mindig mindenről Orbán Viktor jut eszébe,mert itt egyesek csak ezt tudják mondani!

2: Én nem szeretnék senkivel sem vitatkozni,meg kell nézni a felvételeket,és nem Orbánozni kell állandóan!

És megmondom a választ: ha most lenne ilyen esemény,akkor Te meg még sokan fel lennétek háborodva,hogy Orbán milyen egy utálatos diktátor,és mondanátok: na elveszett a demokrácia. 2006.OKT.23-a Gyurcsány alatt történt,hát akkor az rendben van,hát persze...!(és még én vok elfogult)

ÉS MINT MONDTAM,NEKEM KINT VOLT VALAKIM,AKITŐL MAXIMÁLIS INFOT KAPHATTAM,HOGY MIK TÖRTÉNTEK,EZEK UTÁN,MEG NEM ÉRDEKELNEK A HAMIS VÉLEMÉNYEK!

Itt aki hozzászól,és hamis dolgokat állít,vagy csak féligazságokat,az állítom,hogy nem látta a felvételeket VÉGIG!!!!!!!!!!!!!!!!

És akkor Horn Gábor is biztos Fideszes,aki az előző kormányban volt!

De egyesektől már megszokott,hogy Orbán a hibás ha fúj a szél,és ha esik az eső!

Gyurcsány áááá Ő nem hibás,aki elmondta az öszödi beszédet,és emiatt lett kavalkád,mert az emberek miatta tüntettek!!!! Nem: Gyurcsány a jó fiú,Orbán meg a bűnös!

Hogyne...): :) :) :)

2012. okt. 23. 12:54
 44/48 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Ne foglalkozz az ilyen hozzászólásokkal!

Igazat adok neked teljes mértékben!

A felvételeken minden látszik!!!

A Nagyapám az astoriánál lakik,kint volt 2006-ban,nem dobált köveket,és elmesélte,hogy a rendőrök,hogyan ,,tapostak,, el embereket! A Nagyapám kapott gázt az arcába,és a gumilövedék a feje mellett ment el kb 2cm-el!

Szóval engem nem hatnak meg azok a hozzászólók,akik össze-vissza beszélnek,és csak az érem egyék felét látják!

Ha a gumilövedék eltalálja a Nagyapámat,akkor lehet nem is látni,de szerencsére azóta is egészségben él!

2012. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 Taki97 ***** válasza:
47%
Valaki esetleg be merte vallani amit elkúrt.... és az,hogy melyik szivárogtatta ki? :oohh az nincs meg öhhöm
2012. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

Bevallotta,vagy lebukott,melyik?????

Kedves Hozzászóló!

Jó egészséget a Nagypapának és köszönöm a biztatást!

Teljes mértékben egyetértek!

2012. okt. 23. 17:43
 47/48 A kérdező kommentje:

,,Kedves Kérdező!

Ne foglalkozz az ilyen hozzászólásokkal!

Igazat adok neked teljes mértékben!

A felvételeken minden látszik!!!

A Nagyapám az astoriánál lakik,kint volt 2006-ban,nem dobált köveket,és elmesélte,hogy a rendőrök,hogyan ,,tapostak,, el embereket! A Nagyapám kapott gázt az arcába,és a gumilövedék a feje mellett ment el kb 2cm-el!

Szóval engem nem hatnak meg azok a hozzászólók,akik össze-vissza beszélnek,és csak az érem egyék felét látják!

Ha a gumilövedék eltalálja a Nagyapámat,akkor lehet nem is látni,de szerencsére azóta is egészségben él!,,


KÖSZÖNÖM! :)

2012. okt. 23. 17:44
 48/48 anonim ***** válasza:
0%

Mondom ne foglalkozz velük Kérdező,úgy is mindent meg fognak magyarázni,és állandóan Orbánozni fognak,mert csak ezt tudják!

Hiába mondasz érveket,hiába...!

A Nagyapám példája elég elgondolkodtató!

Megismétlem: A gumilövedék épp,hogy a feje mellett ment el! Majdnem a látását vesztette....Akkor a Papám is biztos huligán volt,ugye???...!

Kérdező!

A Nagyapám ott volt,és mindent testközelből látott,nem holmi mende-mondára adok,hanem a Nagyapám igaz szavára!

Nem gyújtogatott,nem balhézott,csak emlékezett,és majdnem ,,odaveszett,,!

Ennyit a jogos rendőri eljárásról!

2012. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!