Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan hihetetlen ez a...

Miért olyan hihetetlen ez a verzió?

Figyelt kérdés

Mely szerint még jó 10 évvel ezelőtt eldöntötte Orbán meg Gyurcsány, h egyszerűbb, ha a háttérben összefognak, amelyikük nyer, az 2006-ban a saját öszödi beszédét kiadja, így átjátszva a teljes hatalmat a másiknak, azaz a 2/3-ot.

Mert ugye ilyen mértékű különbséget normál esetben soha, senki nem ért el.

Aztán ha megvan úgy irányíthatnak, ahogy akarnak.

Persze egyikük viszi az elkurt szerepet, másikuk a diktátor jelzőt veszi fel.


Annyit még, h nem vagyok kíváncsi ilyen hozzászólásokra, h:


"óh hát ez lehetetlen"

"nekem gépészmérnöki diplomám van, ezért nem lehet"(egyébként se érdekel diplomások véleménye, mert a suliban is azt figyeltem meg, h sokan lediplomáznak és onnantól, h átvették azt hiszik, h ők szarják a spanyolviaszt)

Szal kíváncsi lennék miért tartjátok lehetetlennek, leginkább olyan emberek véleményére lennék kíváncsi, akikben szintén benne van a ravaszság, a sumák.



2012. okt. 25. 19:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
34%

Nézz utána kicsit jobban az életpályájuknak a nézeteiknek a programjaiknak és be fogod látni ,hogy összeférhetetlenek és annak,hogy bármilyen egyezséget kössenek 89-ben a jövőre nézvén kb annyi az esélye mint Pákónak a jogi diplomára.


Pl a Fidesz békemenetére 400 ezren mentek el,míg a másik helyen a Fletó hullámtestmozgásával színezett beszédét 300an voltak ott ha kóbor macskákat és az arra repülő verebeket is beleszámoljuk.

Egy büszke Fletó aki már a politikai pályafutása előtt is milliomos volt(állítólag)rá van e szorulva ,hogy ennyire megaláztassa magát magát?Hacsak nem betegesen hatalomfüggő.

A 89es generációból vannak mind a ketten valóban ,csak Fletónak ki kellett várnia míg Pufajkás Gyuszi bácsi kivénül .

Szerintem ha nem kapna ekkora médiafelületet a rádióban tv-ben a mára leszerepelt és széthullott baloldal és hagynák őket megérdemelten kikopni a köztudatból mint MDF,Szdsz, FKgp stb szélhámosokat az lenne a legnormálisabb dolog.

Hagyni kellene szóhoz jutni a mostan alakulgatókat (bakizni és lejáratni magukat) és több figyelmet érdemelne a Jobbik is.

2012. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Ezen kívül tudtok valamit?

Inkább legközelebb gondolkozzál mielőtt írsz, akkor nem foglak elküldeni tv-ni!

Nem is értem, h gondoltad, h a két nagy üzletember leáll veszekedni, h ki legyen az elnök?

Mondtam, h ne magatokból induljatok ki, h a szaros diplomátok az életetek csúcspontja.

Vannak igenis emberek, főleg az üzletemberek, akik pénzért bárhol, bárkit, bármit....

2012. okt. 25. 20:26
 13/23 Pro Patria ***** válasza:
93%
Logikai bukfenc. Ha összedolgoznának, miért kellene bármelyiküknek is 2/3-os többséget szereznie az irányításhoz? Hiszen a fenti leírásod szerint gyakorlatilag 3/3-os akarat érvényesül.
2012. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

"Nézz utána kicsit jobban az életpályájuknak a nézeteiknek a programjaiknak és be fogod látni ,hogy összeférhetetlenek és annak,hogy bármilyen egyezséget kössenek 89-ben a jövőre"


Jaj hagyjuk már, hány olyan képviselő van, h 10 évvel ezelőtt még a piros ruhában szaladgált, ma meg narancs?

99%-nak elég pénzt adsz aztán onnantól kezdve olyan színűt szarik, amilyet mondasz neki.

2012. okt. 25. 20:31
 15/23 A kérdező kommentje:

"Logikai bukfenc. Ha összedolgoznának, miért kellene bármelyiküknek is 2/3-os többséget szereznie az irányításhoz? "


Értem mire gondolsz.

Valóban megcsinálhatnák simán, egyszerűen azt is, h összefog az MSZP meg a Fidesz aztán egyetértve nyomnák.

De ne felejtsd el, h akkor ki károgna a tv-ben, h a fidesz ekkora szar meg akkora szar?

Az emberek azt látnák, h itt minden el van fogadva, senki nem harcol értük, nincs már fikázó baloldal.

Jó van LMP meg Jobbik, de azok bohócpártok meg be vannak sározva.

Szal jobb egy háttérben összedolgozó banda, akik nyomják a színjátékot, mint egy összefogás.

2012. okt. 25. 20:38
 16/23 Pro Patria ***** válasza:
100%
1998-2002 között nem volt 2/3-ad, ahogyan 2002-2006 között sem, és ugyanígy 2006-2010 között sem, mégis megvolt ugyanez a sárdobálás jobb- és baloldalról egymás felé.
2012. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Erre nem tudok mit mondani.

Lehet kezdetben volt valódi ellentét, ami így később megszűnt.

Lehet Medgyessy ezért mondott le, mert neki ez sok volt.

Nem tudom.

2012. okt. 25. 20:50
 18/23 A kérdező kommentje:

Ez most olyan, h komolyan beveszitek, h a játékgépek azért lettek betiltva, mert nemzetbiztonsági kockázat?

Most ott se tudok konkrétumot, de a hülye is vágja, h valami van mögötte.

2012. okt. 25. 20:55
 19/23 Pro Patria ***** válasza:

Összekeverted a dolgokat. A játékgépek azért lettek betiltva, mert nem igazán fair dolog, ha a munkanélküli segélyt, amiért más megdolgozott, az eltartottak pedig ingyen megkapják, egyből a félkarú rablókba dobálják bele...

A nemzetbiztonsági kockázat az volt, hogy nem akarták elmondani ezt a tervet addig a sajtóban, amíg meg nem született a határozat.

2012. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Jó neked van igazad, te így látod, legyen.

De a fenti dolog szerintem hihető.

Nem azt mondom én se egyébként, h 100% h így van, de egy laza 99%ot adok:)

2012. okt. 25. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!