Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnt fel, hogy...

Csak nekem tűnt fel, hogy ezen az oldalon minden nap van legalább 1 cigányos,3. világháborús kérdés?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg sokunknak minden nap hallgatnia kell a csapatokba verődött "lakótársak" üvöltözését és ordenáré stílusát az ablaka alatt, bokáig érő szotyihéjban, köpésben és vizeletben kell gázolnia a háza mellett, rettegnie kell attól, mikor ütik le baseball ütővel, szúrják le késsel, vagy attól, mikor szedik le az összes gyümölcsöt a fájáról, bontják le a kerítését a kertjében egyetlen éjszaka alatt, addig igen, minden nap lesz cigányos kérdés is. Soha nem voltam korábban rasszista, de nagyon elegem van.
2012. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A cigányprobléma nagyon súlyos most már, nem lehet rasszistázással elsimítani a kérdést. Míg a parlamentben a gazdaságot és az életszínvonalat vágják tönkre, addig a környezetünket a barnák keserítik meg, vagy veszélyeztetik az életünket.


A VH-s kérdések nem izgatnak, nem vagyok militarista fan.

2012. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vitatom egyes konkrét személyek ilyen típusú problémáit akkor sem, ha nem derül ki, mennyire valósak. Azonban azt gondolom, vannak súlyosabb (bár kétségtelenül elvontabb) problémák is, amelyekről kevesebb szó esik. Két okot képzelek el. Egyrészt ma - elterelésként - ezt nyomják mindenütt, divat lett erről beszélni, egyébként is kell a cirkusz a népnek. Másrészt éppen elég kérdés van a közvetlen megélhetésről is, ami szintén mindenki számára kézzelfogható. De munkanélküliségről, gazdasági problémákról, elvek eltűnéséről, és más komplikált dolgokról már nem olyan könnyű érdemi véleményt mondani. Látszik is, az ilyen témákban a válaszok jelentős része hitbéli megfogalmazás, mások véleményének ismétlése.
2012. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

A cigányos kérdések jogosak, mert tényleg ellehetetlenítik az életünket a viselkedéssel ezek a szocializációra és emberi életre alkalmatlan nem is tudom micsodák.

A VH-s kérdések szerintem is marhaságok.

2012. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek a témák különösen foglalkoztatják az embereket, azért van ennyi ilyen kérdés. Az embereknek kétségeik vannak ezekkel a témákkal kapcsolatban és bizonytalannak tartják, hogy milyen irányba halad, vagy kellene haladniuk az ezekkel kapcsolatos ügyeknek. Ma már senki nem vitatkozik azon, hogy a föld kerek, vagy lapos, mert a kérdés tisztázódott ezek viszont még nem. Pár évtized mulva lehet, hogy ezek a témák már szintén nem lesznek olyan élénkek, de akkor sem dől össze a világ, ha ezek akkora is nyitott kérdések maradnak.
2012. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ott élnél, ahol én, akkor nem írtad volna ki ezt a kérdést. Ordítanak, az utcára ürítik még a székletüket is, és ezt normális dolognak tartják, feltörik a kocsidat egy GPS-ért (amit eladnak 5000Ftért akárkinek, az autódban 100000 Ft kárt okoznak, a "rend"őrség lesz.rja), megtámadnak fényes nappal a nyílt utcán, ha ártalmatlanná teszed őket, és rendőrt hívsz, akkor 72 óra múlva pokollá teszik az életed. Ez nem rasszizmus, ez tapasztalat. Költözz közéjük, mondjuk 2 hónapra, és meglátod.:)
2012. nov. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!