Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem Bajnaira fogsz szavazni...

Ha nem Bajnaira fogsz szavazni akkor kire fogsz?

Figyelt kérdés
Sokan vannak (itt az oldalon is) akik teljes mértékben ellenzik Bajnait, azokhoz szól a kérdésem, hogy kire fognak szavazni 2014-ben.
2012. okt. 30. 20:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Bajnaira nem lehet szavazni, csak egy pártra!
2012. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Bárki másra. A Jobbikra, az LMP-re, ha nem Bajnaiznak be, vagy végső esetben Orbánra, ha tényleg nincs más. De, hogy I. (avagy szakértő) Gordont, az IMF és Soros György kegyelméből Magyarország maradék részeinek egykor felkent helytartóját nem fogom visszasegíteni a hatalomba, az fix.
2012. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%
a legkisebb rosszra: Orbán Viktorra
2012. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Ezt a "legkisebb rossz:Orbán" véleményt miből szűrtétek le?
2012. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
sztem első körben az a hibás, aki játszott a gyufával és nem az, aki nem tudja megfékezni a tüzet!
2012. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%

# 6

Tehát a fidesz?

2012. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Azt nem értem, hogy miért vannak lepontozva azok, akik megmondják, hoghy Bajnai helyett pl Orbánra vagy az LMP-re vagy a jobbikra fognak szavazni? Ez volt a kérdés és teljes mértékben hasznos számomra, ha megtudom, hogy ki kire szavaz.

Én, nem Bajnaira szavazok. Ha az LMP nem társul Bajnaiékkal akkor talán rájuk, ha társul akkor olyan pártra, aki a leg szimpatikusabb lesz az adott helyzetben.

2012. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Menjetek a fenébe Bajnai Gordonnal!!!
2012. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Bajnaira?? Elment az eszetek ?? Igaz én ízig vérig jobbos vagyok, de a balos honfitársaimat óva intem hogy erre a bűnbandára szavazzon! Én a Jobbikra vagy a FIDESZRE voksolok !
2012. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Én Bajnaira. Orbán meg az exkomcsi bandája eléggé összelopták magukat, itt za ideej ,hogy olyan korméányozzon akinek van némi fingja is a politikához, nem gyorstalpalós okj-t végzett meg piacon vett diplomát.
2012. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!