Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik biztosan nem fognak...

Akik biztosan nem fognak szavazni Bajnaira 2014-ben, azok kire fognak szavazni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
A Fideszre.
2012. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2014-még messze van, addig akár egy új párt is népszerűvé válhat.
2012. okt. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Senki nem fogja leírni mert aki nem Bajnaira szavaz azt leszavazzák az oldalon (lásd ezt a válaszomat)

Mert én nem rá fogok szavazni.

2016-ban meg majd sorra jönnek a kérdések: "Meddig lesz még Bajnai?Szerinted normális Bajnai?Bajnai nem akar lemondani?)

Tökmindegy,hogy kire szavazol,szar az összes!


De,hogy konkrétan a kérdésre válaszoljak én a Jobbikra fogok szavazni ha csak nem jön be egy jobb párt.(nem lenne nehéz dolga, ezeknél mind jobb...)

Mégpedig azért mert elegem van a cigány terrorból és ha a Jobbik mást nem is fog csinálni,arra legalább van esély,hogy a cigányokat kicsit visszafogja.

2012. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

"Meddig lesz még Bajnai?Szerinted normális Bajnai?Bajnai nem akar lemondani?)"


Ezzel egyetértek, 2010 előtt mindenki Fideszes volt és Pokolba küldte Gyurcsányt, Bajnait meg a többi balliberálist, most meg mindenki MSZP-s.


Szinte egy ember sincs ebben az országban aki kitart egy ideológia meg irányvonal mellett, csak olyanok vannak, akik mindig gyűlölik azt ami van, ezért megfogadják, hogy 4 év múlva a szöges ellentétére fognak szavazni. Mivel az ország nagyrésze így gondolkodik ezért be is válik a 180 fokos irányváltás, és az ország hol balra-hol jobbra lép egyet és ezzel lényegében egy helyben toporog.


Én mióta a politikával foglalkozom (12 éves kor) Fideszes vagyok.



És mielőtt elkezditek a Fideszt szapulni, meg hogy a Fideszes gondolkodásom miatt mondom ezt, hadd meséljek arról, hogy régebben (asszem tavaly) mi volt valakinek a véleménye:


"Sajnos már javában sül a Narancsos Bukta és ennek nem örülök. Na nem azért, mert Fideszes lennék, hanem azért, mert hogyha az ország '14-ben megint csinál egy hátraarcot és elindul a másik irányba azzal megint elvesztegetünk 4 év fejlődést, építkezést."


Tökéletesen egyetértek ezzel az emberrel.

2012. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
A Jobbikra fiam.
2012. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Én a Jobbikra, akár tetszik ez valakinek, akár nem, az összes többi már megmutatta a foga fehérjét.
2012. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Komplikato ***** válasza:
46%

"Senki nem fogja leírni mert aki nem Bajnaira szavaz azt leszavazzák az oldalon "


Ezért kéne értelmes és érdemi korhatár szűrés pár témában, vagy csak a szavazati jog megvonása kórhatár alatt. Én biztos senkit nem pontozok le a véleménye miatt, akkor sem ha ellentétes enyémmel vagy komplett hülyeségnek gondolom. Lepontozást viszont adok más emberek és embercsoportok ledegradálásáért (mármint a hozzászólók közül és között), valamint akkor ha valaki nyíltan téves infót ad vagy hazudik.

2012. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Komplikato ***** válasza:
100%

"Szinte egy ember sincs ebben az országban aki kitart egy ideológia meg irányvonal mellett, ..."


Az egy dolog, de a probléma az, hogy a pártok sem.

Eddig elvérzett ezen az összes parlamentbe kerülő párt is. :(

2012. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!