Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szemétkedik, kötözködik,...

Miért szemétkedik, kötözködik, gúnyolódik állandóan az ellenzék, az IMF és az EU Orbán Viktor Min. Elnök Úron?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 21:21
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Meg még az hogy folyton okolják valami miatt Orbán Viktort, tényleg úgy állítják be, mintha ő lenne az ördög, mindig valamilyen hibát keresnek benne...


Miért kell folyton kritizálni egy Miniszterelnököt, legyen az svéd, spanyol, német, vagy épp magyar??

2012. okt. 31. 21:26
 2/25 anonim ***** válasza:
1%
Azért mert cselekszik és nem tehetetlen. Gondolkodik és nem irányítható. Ezek a legnagyobb bűnei.
2012. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%

> az eddigi kormáynunknak CSAK JÓ REFORMJAI VANNAK

> ÉS LESZNEK IS??

Légyszíves vedd le a narancssárga szemüveget.

[link]

2012. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

3/3. Ez szuper.

A kérdező mondjon csak egyetlen olyan dolgot, amit jól tett Orbán Viktor?

2012. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Miért törlik a hozzászólásiamt? :O


Nem, NEM írtam semmi trágárságot, és személyeskedést, jelzem !

2012. okt. 31. 21:37
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
a kérdés nyilvánvalóan vicc. a fidesz hamarosan oda békemenetel, ahová való: a pöcegödörbe. nemsokára orbán rémuralma csak emlék lesz. nem lesz fidesz. volt, de majd nem lesz. nem lesz több fidesz kormány. lejártak. ennyi volt. hamarosan eltűnnek nyomtalanul. türelem. közeleg a szabadság. orbánt a népakarat elsöpri majd.
2012. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

21:37


[link]


Persze ez is hazugság, meg ferdítés, igaz ?!?!

2012. okt. 31. 21:38
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

Ha Te valamit teszel, és 11 hónap múlva nagy anyagi hátrány ér úgy, hogy semmi törvénytelenséget nem követtél el, és ez a hátrány azért ér, mert visszamenőlegesen hoztak egy törvényt, akkor szeretni fogod azt aki ezt okozta neked?

Hasonló dolgot tudnák sorolni, de úgy látom, hogy Te eldöntötted, hogy a miniszterelnök urat szeretni kell! Ezért nem is vagy hajlandó meglátni azt ami kár ért téged, és a többi kis embert, mondjuk akkor, ha ledolgozott 48 évet, mindvégig bejelentve, adót fizetve.

A rendszerváltás idején másodállásban taxiztam, és akkor még nem miniszterként vittem a mostani miniszterelnök urat

taxival, a parlamenthez. Megkértem, hogy had fizessem én a taxiszámlát. Szabadkozott, de végül elfogadta. 38 Forint volt a számla. Ha ma találkoznák vele, visszakérném ezt a pénzt azon a címen, hogy a megélhetésemhez szükségem van rá. Szerinted kérjem?

2012. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%

Orbán Viktort nem gúnyolom, csak rühellem, hogy fizetnem kell a tanulásért.....



Szerinted hogy fogok megélni főiskolán annyi tandíjjal?

2012. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Mond el légyszíves, hogy hány éves vagy. és mi az amit profitáltál a jelenlegi kormány munkájából?

Sosem gúnyolódtam sem Gyurcsányon, sem Orbánon, se egyiken sem. Az, hogy nem szeretem Őket, az pedig az én dolgom.

Minden oldalnak megvan az a kis káromkodós, üvöltözős gúnyolódó magja.

Sajnos azt a magot nem látni, aki hasznot termelne az országnak. Ha neked nincs pénzed kifesteted a lakásodat? Ha nincs pénzed átfestetnéd világoskékre a buszodat?

Ha azt mondanád, hogy ez demagógia, akkor nincs igazad.

Soroljam tovább?

2012. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!