Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szemétkedik, kötözködik,...

Miért szemétkedik, kötözködik, gúnyolódik állandóan az ellenzék, az IMF és az EU Orbán Viktor Min. Elnök Úron?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 21:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Én azt az egyet nem bírom, mikor a politikusnak a személyiségére másznak rá. Ha ilyen értelemben gúnyolódnak rajta azt elítélem. Ha viszont a miniszterelnöki hatalom tetteiért gúnyolódnak azzal sokszor egyetértek.
2012. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%
Az előző véleményem fenntartása mellett az előző válasszal is egyet értek.
2012. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért kritizálják, mert valami huncutságot követett el.

Azért írtam így, mert azt gondolom, hogy még nagyon fiatal vagy.

Okokat írj, konkrétumokat. és ne általánosságokba beszélj.

Konkrétumokról lehet véleményt mondani. Azért, mert valaki miniszterelnök, azért szabad Őt kritizálni. Sőt!

2012. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

A modern gondolkodásnak lényege éppen az, hogy mindenki ugyanolyan Ember! Se több, se kevesebb. Nem kell hanyatt esni tőle, csak mert egy plecsnit raktak a mellére, és az ajtajára kiírtak egy titulust 4 év tartamra. Mindenkit lehet kritizálni, engem is, téged is, a csövest is meg a politikust is. Lehet az ember egyetemi professzor, nagy költő, vagy éppen miniszterelnök, és attól még fennáll a lehetősége, hogy ugyanakkora kretén lehet, mint egy leépült OPNI-szökevény.


Jelzem, itt és most éppen ez a helyzet, és alighanem ez annak a sérelmezett gúnyolódásnak a kiváltó oka.

2012. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az az oka, hogy az IMF és az EU is gonosz zsidó, és megirigyelték azt a tejjel mézzel folyó kánaánt, amint Orbán Viktor Elnök Miniszterelnök Admirális Generális Úr megteremtett nekünk vére verejtékével.

Ellenzék? Milyen ellenzék? Én ilyesmiről nem tudok, akárhogy nézem az elfogadott törvényeket, ellenzéket egyik benyújtója között sem látok. Szerintem rosszat álmodtál csak, minden összeomlana, ha mindenféle ellenzékek randalíroznának, nem tisztelve az elnöki tekintélyt, szabadon kinyilvánítva a véleményüket.

2012. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%
Én csak annyit kérdeznék, hogy lehet még mindig ilyen sűrű narancsködben élni?
2012. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
62%

""rühellem, hogy fizetnem kell a tanulásért.....""


Ha az mszp lenne hatalmon nem fizetnél???

Nem vagy valami túl okos!!!

2012. nov. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
9%
Nos a válaszra válaszova: Olyan dolgokat tett ami sérti a nagyhatalmú pénzes urak érdekeit például a bankadó bevezetése a nyugdijak megadóztatása- csökkentése helyet. Ezért nagyon sok kritikát kapot az uniótól, de mostmár ők is kezdik belátni, hogy az ötlet helyes ezért jópár országban már bevezeték STB...! Az mszp csak azért támadja mindenféle mondvacsinált hazugságal mert nem ők vannak hatalmon és nem lophatják a közpénzt mint tették 8 évig! Rengeteg dologról kiderűlt már, hogy csak az mszp-és zsebekbe vándorolt a pénz (pl: hagyó per) stb...!
2012. nov. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nos a 18.a nak felhívnám a figyelmét arra is, hogy pl. milyen jól jártak a frankhitelesek.

Kifizethették kedvezménnyel a hitelüket.

Csak egy kicsi bökkenő, hogy itt sem a szegények jártak jól, hanem azok akik 50-60 milliós hitelt fizettek vissza.

A bankok úgy is áthárítják a veszteségüket a pór népre.

Ha neked lenne vállalkozásod, és megemelik az adódat, mit csinálsz? Megemeled a díjaidat. Nem egyszerű?

2012. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

# 19/19

Részleteznéd, hogy a bank hogyan hárítja át rám a svájci frank hitelt.

7 %-os, napi kamatozású csomagom van, a pénzfelvét díjmentes, számlavezetés díjmentes évek óta. Mindenki riogat, hogy jajj, hogy áthárít majd mindent a bank rám, de változatlanul minden szolgáltatás díjmentes.

Akik a nyugdíjaikat, sagélyeiket kapják, azokra hogyan hárít a bank bármit is?

Persze voltam egy másik banknál még korábban, mindenféle költségeket számolt, ott is hagytam őket.

Szóval, kíváncsi lennék, arra, hogy mit tapasztaltál, rád, hogyan terhelték a bankok a terheket, mert én nem vettem észre belőle semmit.

2012. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!