Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs halálbüntetés?

Miért nincs halálbüntetés?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem mint a középkorban hogy mindenért, csak durva bűncselekményekért, emberölésért, kínzásért ilyesmi. Nem értem miért kellett eltörölni. Ha valaki bizonyítottan gyilkos miért kéne őket elszállásolni és jó magaviseletért kiengedni őket hogy tovább folytathassák az ámokfutásukat...

"nem lesz jobb attól hogy megölik, így tovább kell élni a lelkiismeretével" - Milyen lelkiismeretével? ... :(


2012. nov. 1. 23:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

"nem vagyok vallásos, de tanuljatok valamennyi megbocsájtást"


MIÉRT?


"pláne ha nem rátok tartozik.."


Nem ránk tartozik, hogy megöltek egy gyereket? Mi van? Persze! Tojjunk rá, végülis nem a mi gyerekünket ölte meg! Remélem ezt nem gondoltad komolyan. Atyaég...

2012. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

rátok tartozik? a te hozzátartozód az áldozat? te dolgod elítélni? nem? akkor rád tartozik?


megbocsájtást azért tanulj, mert az emberek nem tökéletesek... és ha minden hibán felhúzod magad, nem fognak eltűrni... ha megbocsájtasz nekik a hibáikért, ők is megbocsájtanak a te hibáidért (mert van ám neked is, ha más nem a helyesírásod)

2012. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

"mert van ám neked is, ha más nem a helyesírásod"


Na mit írtam helytelenül Te nagyokos! Írd le!!! És csak, hogy tudd azért ilyen a világ amilyen, mert tele van az arcukat félrefordító, szemüket lesütő "nem az én problémám" típusú sz.arházi nemtörődöm senkikkel. És nyugodtan vedd magadra, amit írtam, mert a Te (legszívesebben kisbetűvel kezdeném, de nyelvtanilag helytelen) inged is.

2012. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

# 22


Egyébként érdekes, hogy Te papolsz helyesírásról, miközben a különálló mondatokat három ponttal választod el, és minden mondatodat kisbetűvel kezdesz. Nem beszélve arról, hogy a neked, rád és te szavakat illik nagy kezdőbetűvel írni.

2012. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

akit tisztelek, annál nagy kezdőbetűvel írom a te-t és társait

pontpontpontozok.. mivel nem kezdtem nagy betűvel, nem zárhatom le sima ponttal

de bocsánat, benéztem egy szót:$ ez tényleg gáz, hopp:S :D


de attól függetlenül is, amit tehetsz egy halottért az az, hogy nem kiáltasz további vérontásért

"Nem, ne ássunk sírokat, milliókat egy miatt! Ne szülessen több halál!"

2012. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

18/25 vagyok, és a megszólításra felelek:


A börtöntől sem lesz jobb az áldozat rokonainak, így az, hogy az áldozat rokonainak mi a jó, egyik oldalon sem értelmes érv. Ezt akartam mondani a 18. számú válasszal.

2012. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
# 25 Arra a kérdésemre, hogy mit írtam helytelenül, még mindig nem kaptam választ. Szeretnék tanulni a hibámból, légy oly kedves és oszd meg velem. Ami pedig a tiszteletet illeti, én megtiszteltelek annak ellenére, hogy maximálisan nem értettem egyet a véleményeddel. Azt hogy Te ezt nem tetted, inkább nem jellemezném. Ennyit a megbocsájtásról.
2012. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

arra a kérdésre, hogy mit írtál helytelenül, már válaszoltam, miszerint elnéztem az írásod, és bocsánatot is kértem érte


és ha tudsz úgy tisztelni valakit, aki esetleg Téged nem tisztel (ezzel elnyerted tiszteletemet:D), akkor miért nem fogadod el azt, hogy olyan ember élethez való jogát tisztelik, aki nem tisztelte más ember ugyanezen jogát?

2012. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Most komolyan ha valaki megölné anyukád te azon gondolkoznál hogy bocsájthatnál meg neki? Nehezen tudom elképzelni...
2012. nov. 4. 19:03
 30/35 anonim ***** válasza:
én nem kívánnám az ő halálát.. fájdalmat okozna vele, mégpedig rohadt erős fájdalmat, de a gyászomon nem enyhítene a gyilkos halála.. ahogy anyám halálát se változtatná már meg.. vagyis a halála értelmetlen lenne, és csak még több fájdalmat okozna más embereknek, akik szerették a gyilkost (elvégre neki is lehet családja)
2012. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!