Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz-KDNP mit tenne egy...

Fidesz-KDNP mit tenne egy ilyen LMBT nyílt levél kapcsán?

Figyelt kérdés

Tisztelt Emberi jogok Európai Bírósága és ENSZ!


A Magyar LMBT kisebbséget utóbbi években számos atrocitások érik. Három politikai párt miatt, melyből kettő kormányon van jelenleg.


Iskolában Felvilágosító jellegű előadásokat tiltanak, mellyel a homofóbiát kívánnánk csökkenteni.


Elakarja törölni -a jelenlegi kormány- Bejegyzett Élettársi Kapcsolatot, melyet meleg párok miatt akarnak eltörölni, hisz bár egy különnemű pár is köthet, így gyermeket vállalhat, de a KDNP nem akarja hogy az azonos nemű párok is gyereket vállaljanak!

Ezzel rengeteg Bejegyzett élettársi kapcsolatot kötő esetleg gyermekkel rendelkező Magyarországi meleg-pár jogbiztonsága is veszélybe kerülhet.


Segítséget szeretnénk.


Magyarországi LMBT szervezet.


2012. nov. 2. 00:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az ENSZ telibe szarná, nekik egy kicsit nagyobb horderejű dolgokkal kell foglalkozniuk,mintsem ilyen aprócska jogsértésekkel.


Az EJER-ben meg úgy elkaszálna bürokrácia, hogy attól koldulsz. Ha elolvasod ezt, magad is rájöhetsz, hogy ha még a magyart sem beszéled tisztességesen, franciául meg angol nyelvű ügyintézésen nem sokat érsz.

Valamint az emberi jogaid sérülését is alá kell alaposan támasztanod.


Nézzük a vádjaidat:


"Iskolában Felvilágosító jellegű előadásokat tiltanak, mellyel a homofóbiát kívánnánk csökkenteni."


Mondjuk a gyerekek szorulnak rá a kevésbé, de sebaj. Az is csak az én véleményem, hogy ezek a "felvilágosítások" prevenciók a tisztelt előadó részéről egy tömény agymosása a nebulóknak. Ami bármiről is szól, az iskola közelébe sem szabadna engedni.

Vagy megutáltat(na) valamit a gyerekekkel, vagy egy direkt reklámként működik. Az előbbire példa a szexuális felvilágosítás és a drogprevenció, utóbbira a különböző kisebbségek az öntömjénzését hallgathatja az ember, akiknek az (állítólagos)nyomorúságos állapotáért, csakis kizárólag a többség a felelős.


De az EJER is bizonyítékokat, de legalábbis törvényi passzust kér ehhez, ahhoz hogy az államot elmarasztalja,aki kimondottan kitiltana a homoszexuálisok képviselőit tiltani onnan ..

Az iskolának meg tudtommal nem kötelező egyetlen előadót is meghívnia, esélytelen bebizonyítani, hogy azért küldték el a fenébe, mert a homoszexuálisokról akart értekezni.


"Elakarja törölni -a jelenlegi kormány- Bejegyzett Élettársi Kapcsolatot, melyet meleg párok miatt akarnak eltörölni, hisz bár egy különnemű pár is köthet, így gyermeket vállalhat, de a KDNP nem akarja hogy az azonos nemű párok is gyereket vállaljanak!"


Nem kell ahhoz élettársi kapcsolat, hogy gyereketek lehessen, az öröklés megoldására is ott van a végrendelet. Semmilyen jogotok nem sérül. Hogy nem etikus húzás és a kormány álláspontja veletek szemben nem éppen a megfelelő, az egy dolog de az EJER nem az etikával és a jóérzéssel, hanem a joggal hivatott foglalkozni. Egy tervezettel meg végképp nem tudnak mit kezdeni.


De ha ezek a problémákat áthidalod valamilyen csoda folytán, a magyar állam kifizet neked párezer eurót és folytatja ahol abbahagyta.



Itt sem jutnál semmire, nem véletlenül nem írt az LMBT hasonlót, mert az ügyet és őket félkézzel lesöpörné az állam. Csak egy újabb lap lenne Orbán kezében, hogy már az EJER is igazat ad neki, és ezzel legitimálhatja a további intézkedéseit az emberi jogok terén.


U.I: Pro, mintha Orbánék is írogattak illetve jártak volna Brüsszelbe panaszkodni elég sűrű időközönként, az elmúlt nyolc évben...

2012. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Fáradt voltam mikor írtam a kérdést, bár kicsit Mikola Istvánra emlékeztetsz aki diszgráfiát körmössel akarta kezelni.
2012. nov. 2. 14:59
 13/14 A kérdező kommentje:
2012. nov. 2. 15:05
 14/14 Bognár Attila válasza:

Üdv mindenki!


Na most nem azért hogy bunkózzak itt a homoszexuálisokkal, de mégis mit várnak a magyar kormánytól, akinek az érdeke a születés szám növelése, a biztonság és stabilitás megörzése és a munkája mellett még foglalkoznia kell az ellenzékiek kicsit sem békés kijelentéseivel, mint Niedermüller Péteré vagy Kórozs Lajosé?

Vagy mit várnak a homoszexuálisok a normalitást szerető magyar társadalomtól, mikor alpári módon felvonulnak a pride-on mutogatva magukat minden járókelőnek? Az extrémitás megtörténtét kár is tagadni, mert az része a homoszexualitásnak. Szerintem így is elég elnézőek a hatóságok és a magyar társadalom...

Vagy mit várhatunk egy olyan szülő pártol, akik egyneműek? Hogyan nevelnének fel egy gyermeket egészségesen gondolkodó felnőtté, ha még azt az alapvető igényt sem tudnák a gyerek/ek felé teljesíteni, ami az anya női és apa férfi példáját teszi szükségessé? Erről homoszexuális ember is nyilatkozott, akit még normálisan az édesanyja (nő) és az édesapja (férfi) nevelt fel... Félreértés ne essék, mert én NEM gyűlölöm a homoszexuálisok teljes csoportját annak ellenére, hogyha bután gondolkoznék, megtehetném a negatív tapasztalataim miatt!

(Bunkó homoszexuálisok is vannak!)

Nem ártana, ha egy kicsit elgondolkoznának ezeken a dolgokon a homoszexuálisok és megértenék az ok-okozati összefüggéseket, amikben nincs rossz szándék az én véleményem szerint.

S végül zárom mondandóm azzal, amivel kissé egyetértek az elöttem szóló néhány véleményezővel, miszerint egyszerűbben megfogalmazva: Kár a gyetekeket a homoszexualitás kérdésével foglalkoztatni, mert lehet, hogy a dolog visszafelé sülne el.


U.I: Szerintem amúgy káros is lehet a dolog eröltetése, mert a kiskorúaknak ilyenhez még semmi közük hiszen nemtartozik még nemi, szexuális kérdés az őket érdeklő témák közé!

2020. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!