Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldali-szélsőjobb...

A jobboldali-szélsőjobb emberek komolyan azt hiszik hogy zsidó szervezetek irányítják a világot?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, sőt azt se igaz hogy zsidók ott hagynák a földközi-tengeri államukat, ami egy földi paradicsom, Magyar föld miatt.
2012. nov. 2. 19:55
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
96%
Az a gond, hogy sokan a zsidók közt sem tudják, hogy a második világháború alatt a gazdag zsidókat hagyták a hajókból kiszálni amerikában, a szegényeket meg elküldték izraelbe. Mondván az legyen a ti hazátok, úgyis onnan indultatok. Most nem csak mi, hanem az egyszerű zsidók is szivják a hataloméhes, gazdag zsidók uralmát.
2012. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 Ozmium42 ***** válasza:
0%

"Hogy? Elkapták a nagymamádat, behurcolták shabbaton a házukba, és rabszolgaként kellett a mamádnak a tüzet rakni?"


Én eddig úgy képzeltem, hogy egyszerűen megkérték rá, de ez sem kizárt :)

2012. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
79%

"Nyilván. Biztos ezért van, hogy a "tuti zsidó vezette nagy amerikai cégek" 70%-os arányban szaud arábiai és dubai kézben mi? Meg azért adott Kína egy böszme nagy hitelt az USA-nak, ezért vették meg kilóra a fél IBM-et.

Izraelben meg csak bankárok és üzletemberek laknak, nincs hentes, nincs pék, nincs melós, mi? LOL."


Kérdem én, kiknek a kezében van minden ország nemzeti bankja? Kik adják a hiteleket varázsütésre?

2012. nov. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

"Én eddig úgy képzeltem, hogy egyszerűen megkérték rá, de ez sem kizárt :)"


És nem volt szája, hogy nemet mondjon? Ha önként és dalolva megcsinálta, akkor nem értem miért van felhánytorgatva a zsidók rovására?

2012. nov. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 Ozmium42 ***** válasza:
0%
Nem a zsidók rovására volt felhánytorgatva. Azt akartam szemléltetni, hogy annak idején éltek zsidók Magyarországon, akik kibírták a telet. Ez egy kis falu volt, ahol az emberek segítettek egymásnak. Nagymamám gyerek volt még akkor. Elmagyarázták neki, hogy azon a napon segítségre szorulnak, ő meg segített nekik. Ha nem zsidókról lenne szó, még azt is mondhatnám, hogy talán fizettek neki érte. :)
2012. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
83%

En turista csoportokat vezetek itthon is meg Izraelben is, sok izraelivel talakozom, sokat is beszerlgetek veluk.

Az elozo hozzaszolasokat bongeszve, az a velemeny alakult ki bennem, hogy ti EGESZEN maskepp latjatok Izraelt es az izraelieket mint az a valosag.

A legfeltunobb itt most az volt a szamomra, hogy ugy erzitek, hogy a zsidok "csak ugy, eppen most" ott laknak Izraelben, de ha valamiert ez nem lesz kellemes nekik, akkor egyszeruen majd odebb allnak.

Ez egyszeruen butasag. Az izraelieknek HAZAJUK Izrael, es eleg sok vert is aldoznak a hazajukert.

Ez a link pld a 2. libanoni haboru halottai

http://www.youtube.com/watch?v=m2XkzTPhQvo


http://www.youtube.com/watch?v=DeBeL95dIXI

2012. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
0%
"Izrael" a palesztinok hazája, a 640-es évektől fogva ott laktak, amíg a zsidók el nem kezdték kiirtani őket.
2012. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
Előtte a zsidóké volt!
2012. nov. 3. 12:13
 29/50 anonim ***** válasza:
10%
Miénk meg Magna Hungária volt az Ural hegység mellett, követeljük vissza Oroszországtól! (Amúgy történelem egyes, előtte a Bizánci Birodalomé volt, a mai zsidóknak pedig nincs semmi közük genetikailag az ókori zsidókhoz, akik Pompeius hódításai nyomán, i.e. 64-ben már elvesztették függetlenségüket.)
2012. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
22%
Viccesek ezek a liberálisok, Trianon már "régen volt és felejtsük el", de a zsidóknak még 2000 év után is joguk van az ókori Izrael földjére...
2012. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!