Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor egyesek érvelnek meleg-h...

Mikor egyesek érvelnek meleg-házasság + gyerekvállalás ellen, azzal hogy keresztény állam vagyunk. Komolyan gondolják ezt?

Figyelt kérdés

Mert ez a keresztény államiság ott bukik meg, hogy kevesen járnak minden vasárnap templomba, hétköznap biblia órára.


Még kevesebben vannak akik csak húsvétkor és Karácsonykor járnak templomba.


S van aki bár meg van keresztelve de mióta megkeresztelték be nem tette a lábát , talán ebből vannak legtöbben.


2012. nov. 3. 10:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
23%
Én nem ezzel szoktam érvelni, de azt általában törlik.
2012. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
32%
Én baromságnak tartom azt amikor ezzel érvelnek. Van ennél komolyabb érv is az hogy egy beteges dolog.
2012. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 A kérdező kommentje:
Beteges? Elton John, Oscar Wilde, Rimbaud, George Miochael beteges?
2012. nov. 3. 11:12
 4/82 anonim ***** válasza:
74%
Vallásosnak lenni is beteges dolog.
2012. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
24%

Attól, hogy valaki híresebb, mint a nagyátlag, még nem lesz természetes a homoszexualitás.


A kereszténységnek pedig semmi köze a melegekhez, max az, hogy elítélik. De nem csak a keresztények ítélik el. Van, ahol speciel halál jár érte, ha kiderül. Ami szerintem túlzás. Mint ahogy az is, hogy mostanában szinte propagálják, ami meg gyomorforgató.

2012. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a vallás rosszabb dolog.
2012. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
9%
A homoszexualitás ugyanúgy az emberiség mételye, mint a kereszténység.
2012. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
65%
Csak utóbbi ragályos.
2012. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak ürügy. A baj az, hogy még mindig nem fogták fel, hogy ettől nem lesz kevesebb a homoszexuális, legfeljebb nem lesznek szem előtt. Sőt, a bigottan vallásos szülők gyerekei is ugyanakkora eséllyel lesznek melegek, mint a két apuka által örökbe fogadott kisfiú.
2012. nov. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
20%

Én ugyan megvagyok keresztelve, de nem járok templomba...életem során 4-5x voltam talán.

Nem vagyok vallásos , de ellenzem a meleg házasságot és a gyermekvállalást is...a házasság igazából még magánügy, de az,hogy gyereket vállalnak?!

Két lehetőség van: a gyerek is meleg lesz a neveltetéstől,hisz neki az a normális,hogy férfi+férfi.

A második meg az,hogy lelkileg teljesen tönkremegy, mert mikor az anyja elmegy a szülői értekezletre akit leánykori nevén Kovács Bélának hívtak és mindenki megtudja,hogy neki egy férfi az anyja szerinted a 8-16 éves gyerekek majd megértik vagy minden nap azzal kell szembesülnie a gyereknek,hogy azzal szekálják,hogy a szülei melegek?!Mert szerintem az utóbbi...

De nem csak ez, ott a felvonulás,gusztustalan!Én szeretném ha lennének unokáim, de nem szeretném ha a fiam hordaná ki a gyereket...

Meg mit szólnál ahhoz ha összejönnél egy szép lánnyal majd mikor letolja a bugyiját nem azt látod ott amit szeretnél?(konkrétan egy f*sz himbálódzik ott)

Vagy ha már egy műtét során az sincs ott és rá jössz valamikor,hogy a párod férfiként született..undorító!Miért?Mert hetero vagyok és egy igazi nőt szeretnék szeretni.

2012. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!