Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A meggyilkolt emberekből van...

A meggyilkolt emberekből van több áldozat, vagy akiken elvégeznék a halálbüntetést azok lennének többen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 04:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nincs (nagyon helyesen) halálbüntetés, így fogalmunk sincs, egy esetleges szabályozásnál ki esne ebbe a körbe. Szóval semmi statisztika nem áll rendelkezésre a kérdésed megválaszolásához.
2012. nov. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz hogy valaki halálra ítélt legyen ahhoz gyilkolni kellene,na már most ha mindenki 1 embert ölne meg akkor 1:1 lenne az arány, de egy gyilkos több embert is megölhet,illetve egy embert is megölhetnek többen (pl kis srác aki a napokban megy a hírekben) szóval szerintem kiegyenlített az állás.Hazai viszonylatban legalábbis, mivel itt azért nem igen vannak tömeges mészárlások,terrorista támadások stb.
2012. nov. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Hát ahhoz hogy valaki halálra ítélt legyen ahhoz gyilkolni kellene"-ez természetesen nem a hatályos jogszabály szerint, hanem ideális esetben kellene így legyen:)
2012. nov. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Amíg volt halálbüntetés, akkor sem ítéltek halálra minden gyilkost. Viszont sok embert ítéltek halálra politikai okokból! A halálos ítélet pedig senkit nem tartott vissza a gyilkosságtól!

A kérdésre pedig nincs válasz.

2012. nov. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Anno évente csak olyan 8-10 ítéletet hajtottak végre, így egyértelműen az előbbiek lennének még mindig többen.
2012. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dick Esmen ***** válasza:
Nem tudni,de szerintem inkább az első.
2012. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A pokolban vannak a legtöbben.
2012. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Éppen most hallottam, hogy a nő sátánista szektában volt. Persze hogy mostmár mindenki utálja a sátánistákat. Ha benne volt e egyáltalán ez a nő. Mert a média most nagyon sztárolja istent, hát kell valakit hibáztatni.
2012. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most ne higgye senki, hogy én védem a nőt, a kisgyereket is sajnálom. De ez így van. A médiának nagy hatalma van.
2012. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miért lenne szükségünk egy agyonkozmetikázott statisztikára?Gondoltam a napi történések és emellett amit hallasz,látsz,érzel és a fantáziád legyen a tanácsadód!
2012. nov. 7. 05:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!