Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Taxisok! Mit gondoltok az új...

Taxisok! Mit gondoltok az új szopatásról, hogy mindig cserélgetni kellesz a kocsikat 10 évnél fiatalabbra, és stb?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 20:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%
Örülök. Bajod?
2012. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Komplikato ***** válasza:
58%

Azért mert a TV-ben csak ezt említették, ez csak EGY kiszúrás a sok közül. Mert ugye megadták a kocsik minimális teljesítményét, de még a tengelytávot is, és a maradék harmad autó nagyobb részét is ki kéne cserélni ám ...

Meg azért az a kocsinkénti félmilliós kaució is durva.

2012. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%
Komplikato, az összeset említették, nem tudom miért hazudsz már megint. Az egész életed abból áll bakker, hogy össze-vissza hazudozol. Az egy dolog, hogy nekünk, de hogy magadnak is az már kicsit kóros.
2012. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Mindent kitalálnak, hogy pénzt szerezzenek. Szopatnak mindenkit, aki csak él és mozog. Ne búsulj, egyszer majd végük lesz, mint a botnak és helyreáll a rend!
2012. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Mi a baj azzal, hogy nem szakadt zöldségesmercik meg Sparkok lesznek a taxik?
2012. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Miért, az törvényszerű hogy egy 10 évnél idősebb taxi roncs?
2012. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Komplikato ***** válasza:
49%

"Komplikato, az összeset említették, nem tudom miért hazudsz már megint."

Ja, hogy te telepatikusan azt is tudod melyik hírekről van szó? Nekem nincs szükségem rá, hogy hazudjak. Nem én fizetek embereknek zsák pénzt, hogy befolyásolják más véleményét ...


És nyilván való hülyeség a szakadt autó példa van 10-15 éves jól karban tartott kocsi és van ami 3-4 éves és tenyérnyi lukak rohadtak rá, tropa a fékje, stb.


A kötelező idióta rendszemcsere is csak pénzbehajtásról, no meg kis pénzügyi buliról szólt a haveroknak. Mint minden más is.

2012. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Énnekem tökmind1, h új vagy régi kocsi, jó legyen rajta minden, jó legyen a sofőr és vigyen oda ahova kérem! Új kocsi? Meg vannak ezek húzatva!
2012. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%
Ennek is az a célja, mint az elmúlt 20 év, és különösen az elmúlt 2 év hasonló intézkedésinek: A kisemberek kiszorítása a vállalkozásokból. Aki bérrabszolgának született, az örökre is maradjon az, vagy ha már egyszer bekerült, hulljon ki! Ezeket az intézkedéseket a minőség javításának ürügyén hozták, hozzák a vendéglátásban, a kereskedelemben, az óvodai szolgáltatásoknál és mindenütt máshol. Semmi értelme, de a kis tőkével rendelkező egyéni, családi vállalkozók kiszoríthatók, és teret lehet engedni vagy a multiknak, vagy újabban a fideszközeli hűbéreseknek. Csak az a gond, hogy ez így örökké nem mehet, mert milliók nem tudnak megélni az országban, az állam meg nem tudja eltartani őket. Sok gond megoldódna, ha engednék, hogy süssek egy tál pogácsát, és eladjam, ha vigyázhatnék a környező gyerekekre, vagy ha beszállhatnék a kocsimba, és elfuvarozhatnék másokat a nélkül, hogy ehhez előbb 10 milliókat be kéne ruházni. Így előbb-utóbb összeomlik az ország.
2012. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
A roncsfóbiásoknak azért megjegyezném, hogy roncs nem is közlekedhetne az utakon, mivel évente kell vizsgáztatni a taxikat. És az is igaz, hogy ültem már olyan W124-ben, hogy aki nem ért a kocsikhoz nem is veszi észre hogy egy majdnem 20éves kocsiról van szó, és ültem már olyan swiftben, hogy hozzá képest egy pottyantós budi is bizalomgerjesztőbb.
2012. nov. 4. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!