Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mér nem játszanak a rádióba...

Magyarvitéz kérdése:

Mér nem játszanak a rádióba nemzeti rockot?

Figyelt kérdés
Nem értem ,hogy miért nem lehet játszani nemzeti rock együttesek számait .Mi ennek a pontos oka ?Vagy saját maguk nem akarják ?

2012. nov. 6. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Mert ha abból hallottál egyet akkor mindet hallottad.
2012. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Mert vannak nemzeti rock együtteseink? Egyet monjál már
2012. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ennél azért kicsit normálisabb válaszokra számítottam.Mért ne tudnék írni nemzeti rock zenekart?
2012. nov. 6. 18:28
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Ha tudnál akkor írtál volna nem? Erről ennyit.
2012. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Írok én neked :D Egészséges Fejbőr,Hunnia,Vádló Bitófák,Radical Hungary,Kápráita,Titkolt Ellenállás,Magozott cseresznye,Nemzeti hang,Nemzeti Front,Jogos Önvédelem,Szebb napok,Romantikus Erőszak,Ballagó Idő.Van még pár ezeken kívül.
2012. nov. 6. 18:36
 6/17 Malats ***** válasza:
97%
Ezeknek a zenekaroknak azért akad jo pár nem szalonképes szövegük. Kérdésre válaszolva: amiért nem játszanak magyar power, black, miegyéb metalt se. Populárisabb számokkal, nagyobb a hallgatoság.
2012. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a stílusra is.És köszönöm a választ :)
2012. nov. 6. 18:54
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Mert ezeknek az együtteseknek a zenei tehetsége igen alacsony szinten ül.
2012. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Mert mindenki kidobálná a rádióját és rengeteg rádióbaleset lenne. Telítve lenne a sürgősségi fejsérültekkel.
2012. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egészséges Fejbőr? Ez most komoly? Mivel az alkotmány kimondja, hogy minden ember egyenlő, nem hiszem, hogy le lehetne adni egy Egészséges Fejbőr számot. Vagy te melyikre gondoltál, Fekete majmokra, vagy Fehér karácsonyra? Be lehetne perelni az adót, ami leadná. És a legtöbb amit írtál az szintén skinhead, rasszista, nem szimplám nemzeti. De még ha csak nemzeti érzelmű is lenne, eleve rock zenét nem nagyon játszanak a rádióban, kivéve rock fm. vagy mi.(Legalábbis én többről nem tudok.) Majd pont mindjárt nemzeti rockot fognak adni.
2012. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!