Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik ellenes emberektől...

A Jobbik ellenes emberektől kérdem az okot?

Figyelt kérdés

Adjon az Isten! Indokokat kérek és rágalmakat. Olyanból már eleget hallottam.

Valakinek a szélsőséges, vagy rasszista a válassza, akkor azt fejtse ki bővebben is, hogy mért gondolja azt. Párt programja, politikusainak, beszéde idézete alapján. Nem vagyok kiváncsi olyan válaszra sem, „hogy mert ezt mondták”.

Előre is köszönöm mindenkinek a választ.


Én egy zsidó származású és cigány barátnővel rendelkező Jobbik szimpatizáns kérdem.


Várom a válaszokat.

Szebb Jövőt!


2009. aug. 12. 20:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Még valami amivel a Jobbik ellenesek vannak megáldva:


"Fosunk, hogy megtámadnak minket a Gárdisták"


Ebből elég legyen!2006 óta ezt visítják, segítségen és védelmen kívül mégsem csinált semmi erőszakosat a Gárda!

De bezzeg az ártatlan büdös cigányok lemészároltak vidéken néhány védtelen idős magyart!!!

Ezt kéne szem előtt tartani!!

2009. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Jobbik ellenes, csupán egy értelmiségi, aki soha nem fog egyetlen szélsőséges pártra sem szavazni.


A Jobbik nem a jövőről szól, hanem a múltról. Retorikájuk, jelszavaik, hangnemük mind a múlt század 30-as, 40-es éveit idézi, melyeket jobb lenne örökre lezárni. Az a rendszer, az a világ nem az egyszerű emberek, a többségi társadalom javát szolgálta, hanem az uralkodó elitet igyekezett konzerválni.


A Jobbik általánosít, és bűnbakokat keres, etnikai, vallási alapon. Súlyos hiba, és művelt ember számára felvállalhatatlan.


Számomra a cél a nemzetek összefogása, az egységes és békés Európa megteremtése. Az agresszív, támadó politika nem vezet sehová.


Úgy gondolom, hogy minden embernek joga van a saját hite gyakorlásához. Elutasítok minden olyan kísérletet, ahol az állam próbálja meghatározni, mely vallás és milyen normák szerint éljen az ember.

2009. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!