Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor a Napkeltében:...

Vona Gábor a Napkeltében: vélemények?

Figyelt kérdés

Vona Gábor a Napkeltében - KERESZTTŰZ (2009.08.10.)

http://www.youtube.com/watch?v=q7N1SeWfgO4


2009. aug. 13. 08:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
51%

Amikor konkrét kérdést tettek fel a programmal kapcsolatban, arra nem tudott válaszolni. A mai magyar újságírás kritikája, hogy ilyen konkrét kérdésből nagyon kevés volt, de a Jobbik és Vona kritikája, hogy ezekre semmi értékelhető konkrétumot nem tudott adni.


Amikor a csendőrségre kérdeztek - ami az egyik fő kampánymondatuk, és amiről beharangozták, hogy ezzel aztán mindent megoldanak, és ez aztán a megoldás - , akkor élőadásban gyakorlatilag beismerte, hogy semmi tartalom és konkrét elképzelés nincs a fogalom mögött, az egész egy üres kampányfogás.

Ilyet a Viktor is tud.


És ezek után engem már nem érdekel, hogy mennyire "frappánsan" válaszol a kérdező teljesen érdektelen kérdéseire.

2009. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
48%

Bethlen feltett egy Rudolf Hess-es kérdést, erre Vona azt mondja "ennyire foglalkoztatja ez a zsidó kérdés".

Vona szerint Hess zsidó? Ezt tanították neki történelem szakon az egyetemen?

2009. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
80%
Említették itt páran, hogy V. G. leszerepelt azzal, hogy nem tudott konkrét választ adni a csendőrséggel kapcsolatos kérdésre, és Betlen is letorkolta miatta. Szerintem meg ez egy jó jel is lehet, mert azt mutatja, hogy itt nem egy szokásos nagyotmondó politikusi kinyilatkoztatásról van, hanem arról hogy alaposan megfontolják, szakértői és politikai szinten előkészítik a kérdést. És ezt így kell(ene) csinálni, bár az utóbbi időben már elszoktunk tőle. Gyurcsány mondjuk nem akadt volna meg egy ilyen kérdésnél, blöffölt volna valamit, pedig tudjuk, hogy az összes programja, javaslata kamu volt. Egyébként Vona azt is mondta, hogy nem azért nem válaszol részleteiben a kérdésre, mert fogalma sincs róla, hanem mert még nincs végleges álláspont. Neki már van véleménye, de ezt még tovább egyeztetik, ami utal a párt demokratikus belső működésére és a kérdések szakmai megalapozására.
2009. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
79%

Legyünk őszinték, Gábor ezt elb..ta. Elég lett volna annyi, h az említett rendezvény nem Jobbikos, tehát semmi köze hozzá, a szavazóinak pedig nem kívánja meghatározni -akik szavazóképes magyar állampolgárok- hogyan gondolkodjanak a mindennapjaikban. És ahogyan nem kívánja megszabni, hogy hétvégén milyen zenére szórakozzanak, úgy azt se, hogy milyen rendezvényeken vegyenek, vagy ne részt, mert véleménye szerint képesek önállóan dönteni és gondolkodni és nem egy Nagy Testvérnek kell helyettük azt megtenni.

Vagy visszakérdezhetett volna, hogy "Esetleg a tisztelt liberális Napkelte újságírói szerint szükséges lenne egy Orwell féle Gondolatrendőrség, akik megszabják az állam polgárainak egy párt utasításai alapján, hogy hogyan gondolkodjanak?"

2009. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint elegem van a Napkeltéből és Betlenből is. Hornnal nagy egyetértésben tudják a Jobbikot szidni, Vona Gábort meg fontos és értelmes kérdések helyett mindig hülyeségekkel nyúzzák. Ilyen volt pl. az is, amikor a júni 4-ei választások előtt a Jobbik EP programja helyett azt boncolgatta, hogy Vona Gábor milyen véleményen van arról, hogy állítólag zsidók gyilkolták meg Solymosi Esztert Tiszaeszláron. Most meg ez a Hess-es dolog. Idegesítő, hogy fontos dolgok helyett ilyeneket kérdez tőle, de az még idegesítőbb, hogy amikor végre már ott tartunk, hogy feltettek egy értelmes kérdést, azt Vona Gábor nem tudja kifejteni, mert a másik kettő beleordít tök más témában, vagy éppen Betlen fojtja belé a szót.


Különben meg én nem sértődnék meg, ha azt mondanák nekem külföldön, hogy ha mit tudom én Kádár Jánosról akarok beszélni akkor menjek Magyarországra és elmélkedjek ott. Mi sértő van abban, ha magyarnak neveznek egy magyart, zsidónak egy zsidót?

2009. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
68%
Na ezért undorító és botrányos a Napkelte. Jelen esetben én Vona Gáborra lettem volna kíváncsi, és nem ezekre a hülyeségeket sipítozó kérdezőkre. De Vona gyakorlatilag egyetlen mondatát se tudta elmondani, nem tudhattuk meg a véleményét fontos kérdésekről, ezek helyett azokkal az óvodás szinten feltett gügyeségekkel kellett foglalkoznia. Sajnálom ezért őt, de még inkább magunkat.
2009. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
A hülye riporter le lett iskolázva, nem értem minek kapta fel azon a vizet, hogy a patkány stílusa miatt elküldték őt izrael állam földjére Magyarországról.
2009. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Bethlen feltett egy Rudolf Hess-es kérdést, erre Vona azt mondja "ennyire foglalkoztatja ez a zsidó kérdés".

Vona szerint Hess zsidó? Ezt tanították neki történelem szakon az egyetemen?"


A videót egészében kell értelmezni. Nem Hess-t mondta zsidónak,hanem a riporternek javasolta hogy ha mindig a holokausztot hozzák fel akkor költözzön ki Izraelbe.

2009. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza volt Vonának. Jól tette, amit mondott.
2009. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!