Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai, és pártja megnyeri a...

Bajnai, és pártja megnyeri a választásokat 2014-ben? Úgy értem, ők + az MSZP koalícióban?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 17:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
48%
Én nem vagyok egy médium. Kérdezz egy jósnőt.
2012. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy SZERINTETEK megnyeri-e?
2012. nov. 9. 17:49
 3/45 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, ha a nemzetközi helyzet fokozódik ....
2012. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Komolyan írjatok már, kérlek!

TI!!!! mit gondoltok?

Marad a mostani kormány, vagy megint szoci kormányunk lesz?

2012. nov. 9. 17:53
 5/45 anonim ***** válasza:
55%
A biztos pártszavazók körében Fidesznek van 22%-a. Az MSZP-nek 10% és az Együtt 2014-nek 14%, azaz együtt 24%. Már jelenleg egy orrhosszal győznének, de 1,5 év van hátra addig még bármi lehet, botrányok, lejárató kampány (ami már most indul Bajnai ellen). Még bármi lehet.
2012. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
20%
Kizárt.
2012. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Miért "kizárt", 6-os?
2012. nov. 9. 17:58
 8/45 anonim ***** válasza:
74%

Bajnai nem beszélt arról, hogy koalíciót akarna az MSZP-vel!

Kicsi az esélye, hogy bárki nyerhet majd a Fidesz ellen, mert a választási törvényeket úgy alakítják, hogy az ellenzéknek ne legyen esélye.

Ezért van a regisztráció, mely a szavazásra jogosultak nagy részét kizárja a szavazásból, főleg azokat, akik bizonytalanok. Vagy az, hogy a határon túliak levélben is szavazhatnak.

2012. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
79%
Én arra szavazok, aki nem akarja elhitetni velem, hogy a hitel felvétel az egy jó dolog ... és támogatni kell hogy 80 fölé menjen az államadósság ... Fel lelehet venni hitelt, de csak akkor van értelme, ha hitelfelvétel összegével arányosan növekszik is a gazdaság ... Különben nincs értelme a hitelnek, kidobott pénz, amit az unokák fizetnek vissza!
2012. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Ha Bajnai nem is beszélt arról, hogy koalíciót akarna az MSZP-vel, de elképzelhetetlen, hogy nem akar!!!

Nem tudna máshogy kormányt alakítani!

Akkor a többséggel nem fog nyerni, hogy egyedül kormányozzon, ki mással alkotna koalíciót, mint az MSZP-vel?

Más nincs!

SZDSZ egy nagy nulla, (MÉG!)

LMP egy semmilyen párt, ki van még?

2012. nov. 9. 18:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!