Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted az államháztartás...

Szerinted az államháztartás is úgy működik ahogy a te háztartásod? Ha a szépasszony csak magára gondol, ott rongyos, éhes a férj és a gyerek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút úgy működik! Én is tele vagyok adóssággal!
2012. nov. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem úgy működik, mert az én háztartásom kevesebbet költ, mint amennyit keresek. Nem veszek fel hitelt gázszámlára, se plazma tévére. Keresünk annyit, hogy ne legyen abból gond, kinek mire telik.
2012. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy működik, csak a hitelfelvételi és visszafizetési képessége nagyobb, mivel a teher eloszlik az országlakosok között és csak a gátlástalan hitelfelvevő baloldali liberális kormányok fenyegetik.


Mondhattál volna azonban egy másik példát is : ha a sokat ivó, részegeskedő, szerencsejátékot űző, minden pénzt a hobbijára költő férj csak magára gondol, ott rongyos a feleség és a gyerek ?

2012. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as:azért ragadtam ki a női szerepet,mert a legtöbb családban az anya,feleség akinek gondoskodnia kell a családja többi tagjáról! Tudom vannak kivételes esetek én is ismerek olyan férfiakat akik jobban bánnak a pénzzel és a gyerekükkel mint azok neje!
2012. nov. 12. 05:24
 5/5 A kérdező kommentje:
A gazdaság romlásával egy időben növekszik azoknak a száma akik italozásba menekülnek.Nem részletezném azt:ha nem volna gazdasági válság akkor is iszogatna?
2012. nov. 12. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!