Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik szavazzanak ma Magyarorszá...

Kik szavazzanak ma Magyarországon, tehát kinek engednénk meg, hogy eldöntse gyermekeink jövőjét?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

ilyen kérdés már sok volt.


a legtöbb helyeslő válasz azt hiszem arra jött,h.az aki adózik is,az szavazhasson,persze ennek is vannak hátulütői.


de keress rá ezekre a kérdésekre.

2009. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Kankalin ***** válasza:
83%
Csak annak engedném aki fel tudja vázolni, hogy miért arra amire. És nem fogadnám el válaszként, hogy a 3 csomag száraztésztáért amit ezért kapok!
2009. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem lényegesebb, hogy kiket engedünk dönteni, azaz a képviselők.

Én csak diplomás, nyelveket beszélő embereket engednék a parlamentbe (min. angol).

2009. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kankalin ***** válasza:
82%
Attól, hogy valaki diplomás és tud angolul még lehet hülye. Ismerek párat.
2009. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Igazad van, de még mindig több az esélye, hogy pl. közgazdasági vagy pénzügyi diplomával valaki szakszerűbb döntést hoz, mint érettségivel. Valami csak ragadt rá az egyetemen 5 év alatt. Jobban átlátja a gazdasági döntéseket. Pl. én is egyetemre járok, de nem ilyen szakra, én sem mernék pénzügyi kérdésekben állást foglalni, mert nem az én szakterületem.
2009. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Ja, az egyetemen az is ráragad, hogy kell megvesztegetni és hogy kell pofátlannak lenni!
2009. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kankalin ***** válasza:
73%
:) :) :) Látom van itt is diplomás, angolul tudó hülye, és bosszúból jól leszavazott! Ezt hívják önismeretnek! :)
2009. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyeséget még nem hallottam. Nehogymár diploma és nyelvtudás függő legyen a szavazati jog :D az elöttem szólónak igaza van, a diplomával észt nem osztanak, elég sok diplomással dolgozom együtt jópár éve.

És akinek nem volt pénze, vagy anyucinak meg apucinak pénze egyetemre küldeni a gyereket, az már ne is szavazhasson?

Én az elítélteket, tartósan értelmi sérült, gyógykezelt, priusszal rendelkezőket nem engednék szavazni. Így már eléggé leszűkülne a kőr.

2009. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%

tanulj már meg olvasni, te gyökér, ha ilyen nagyra tartod magad.

azt írtam, csak diplomásak lehessenek KÉPVISELŐK.

2009. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű. Élből kizárnám azokat, akik nem tudják pl., hogy mit ünneplünk március 15-én, vagy okt. 6-án stb., vagy, akik a Balázs, Máónika-féle műsorokban szerepelnek :D
2009. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!