Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Semjént plágiummal vádolják...

Ha Semjént plágiummal vádolják akkor az a kereszténység/keresztények elleni támadás? A kormánypárti képviselők szerint igen.

Figyelt kérdés

[link]


Az elején a felszólalók.


2012. nov. 21. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye egy (hívőknél elég gyakori) érvelési hiba. Szegény Semjén csak így tud védekezni, hogy azt sugallja mint ha a kereszténységet támadnák. Mint ha ő testesítené meg az egész vallást. Gusztustalan.
2012. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andizsuzsi ***** válasza:
36%

"Ez ugye egy (hívőknél elég gyakori) érvelési hiba"


Ez ellen én hívőként erősen tiltakozom. Ugyan úgy elítélem, ha plagizált, ahogy elítéltem Schmittet is, és megkérdőjelezem Gyurcsány diplomamunkájának hitelességét is. Ez tipikusan fideszes kommunikáció, a legjobb védekezés a támadás elve.

2012. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

"Ez ellen én hívőként erősen tiltakozom"


Tiltakozhatsz,de ettől én még így tapasztalom.

2012. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Andizsuzsi ***** válasza:
48%
Sosem beszéltél még velem, nem tapasztaltad. A "tapasztalatod" pedig csak általánosítás.
2012. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

"Sosem beszéltél még velem, nem tapasztaltad. A "tapasztalatod" pedig csak általánosítás"


Na látszik, hogy hívő vagy.

1. AZt írtam, hogy hívőknél gyakori hiba,vagyis azt tapasztaltam, hogy hívők sokszor érvelnek ilyen hibás módon,ez tapasztalat.

2. Ahhoz nekem nem kell veled beszélnem, hogy tapasztaljam a hívők hibás érvelését,mert te csak 1 vagy a sok közül és én tegyük fel eddig 100-al találkoztam,abból 60-nál megjelent egy ilyen vagy hasonló hibás érv.(egyébként most te is ugyanezt a hibát véted,nem te testesíted meg a vallást).

3. Nem általánosítok,mert a saját tapasztalatomat írtam le. Akkor általánosítok, ha azt írom: minden hívő ilyen hibásan érvel-ezzel szemben csak azt írtam, hogy náluk gyakori hiba,de ezzel nem az összes hívőre terjesztem ki a megállapítást. Ez ugyanolyan, mint amikor egy tanár azt mondja, hogy az alsósok gyakrabban vétenek helyesírási hibát,mint a felsősök. Ezzel a tanár nem azt mondja,hogy minden alsós sz.rul ír.


JAVASLOM TANULJ MEG SZÖVEGET ÉRTELMEZNI.

2012. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Andizsuzsi ***** válasza:
39%
Én nagyon jól értelmeztem a te szövegedet, és a hosszas magyarázkódásod alapján te is az enyémet. ( a pedagógus azt a megállapítást, miszerint az alsósok rosszabbul írnak, mint a felsősök, csak azolra az alsósokra és felsősökre vonatkoztathatja általánosítás nélkül, akiknek az írását javította. Ahogy te is azokra a vallásosokra vonatkoztathatsz, akikkel plágium ügyben személyesen beszéltél. Az összes többi általánosítás, vagy következtetés.) De egyik sem a kérdéssel függ össze, úgyhogy én itt lezárom. Amúgy a fentieknek semmi köze az én vallási hovatartozásomhoz.
2012. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is zárjuk le, nincs időm ilyenekre.
2012. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem a keresztények elleni támadás. A tények vizsgálatának, a vizsgálat szükségességének felvetése, a következmények teljesülésének szorgalmazása.


Ettől még akadhatnak, akik támadásnak vélik, és akadhatnak, akik támadásra használják. De az egy másik történet.

2012. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert ha élből elutasítunk egy szöveget, csak mert hiteltelen, és hagyjuk, hogy a tények kikezdjék a bele vetett bizalmunkat, mi lesz a Bibliával?
2012. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy tisztán lássunk,a KDNP, benne Semjénnel és társaival, nem összekeverendő a kereszténység megtestesítőjével.Csak egy politikai párt a kereszténység mögé bújtatva.Mint már sokszor a történelemben, most is a kereszténység nevében hoznak döntéseket és cselekszenek.

Egyébként engem, mint hívő embert,ha lopással vádolnak és tényleg elkövettem, akkor nem tartanám a keresztények elleni támadásnak, de ha nem követtem el, akkor joggal hihetem, hogy lejáratásról van szó.A politika tükrében, pedig nem csak az adott ember lejáratásáról, hanem amit képvisel, annak lejáratásáról is, még ha az csak látszólagosan felvett keresztény értékrend.Tehát a tényleges hívő, keresztény emberek szívják meg a végén, mert rajtuk csattan az ostor jogtalanul.

2012. nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!