Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP is az SZDSZ sorsára jut?

Az LMP is az SZDSZ sorsára jut?

Figyelt kérdés

Szerintem igen, csak sokkal gyorsabban. Az előzményeket mindenki tudja. Ma az történt, hogy frakcióvezetőt akartak választani. A 9 órás ülésen a 4 jelölt közül 3 nem vállalta, Schiffer Andrást pedig 8:7 arányban leszavazták. Ő ezek után sértődötten távozott, de a többiek megkérték, hogy hétfőn jöjjön vissza.


Olyan ez nekem, mint egy bohózat, és nagyban emlékeztet az SZDSZ kimúlására, és az azt megelőző Kóka-Fodor harcra. Lehet, hogy hamarosan a kutyát nem fogja érdekleni, hova csatlakozik, vagy nem csatlakozik az LMP?


[link]



2012. nov. 23. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, de az SZDSZ azért tűnt el mert elvtelenek voltak a tagjai, az LMP meg azért mert túl sokszínűek az elveik. Amúgy én az LMP-re szavaznék, ha nem csatlakoznak senkihez, és önálló pólust kezdenek építeni hosszú távra, ahelyett, hogy minél előbb hatalomra akrnának kerülni.
2012. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a választások előtt sem sikerül megegyezni, akkor igen szerintem is.
2012. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek tudnának önálló pólust teremteni? Na ne nevettess! Addig meg uralkodjon csak nyugodtan Orbán Viktor? Ezt hogy képzelitek? Még négy év Orbánnal, és egy párt se marad rajta kívül az országban. És teljesen tönkremegy minden.
2012. nov. 23. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.

Figyi én nem fogok az ostobákkal szavazgatni, hol az egyik oldalra, hol a másikra, mindig azzal a jelszóval, hogy ez a kisebbik rossz. Aztán konstansan szar minden továbbra is. Fújj Gyurcsány jelszóval egy csomóan leszavaztak Orbánra, most ugyanazok leszavaznak Bajnaira, a fújj Orbán jelszó hatására. Kit érdekel, csinálják ezt. Én azokra szavazok, akik egy új magyar politikát akarnak építeni, és leváltani az elmúlt évtizedek hülyéit, oldaltól függetlenül, nem feltétlenül kell most azzonnal.

Az Orbán- és Gyurcsányfóbiások tapasztalatom szerint mentálisan sérült emberek, ha nem a gyűlölet, hanem a józan ész vezetné a választópolgárokat, nem itt tartanánk, ahol tartunk.

2012. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: Nézd, szép dolog ez az értelmiségi szubkultúra, amit az LMP megjelenít, csak hát arra józan ésszel nem lehet számítani, hogy ez valaha is tömegeket fog megszólítani. Különösen az olyan bohózatok után, mint ami ma is történt. A pólusképzésről szóló álmok helyett meg javasolnám előbb talán azt, hogy legyenek képesek 200 ezer szavazatot összegyűjteni 2 hónap alatt. A népszavazási kezdeményezéskor azzal indultak, hogy 330 ezret akarnak gyűjteni. Aztán 160 ezer lett belőle.
2012. nov. 23. 19:20
 6/6 anonim válasza:
52%
Én kifejezetten idegesítőnek tartom az LMP-t... mondom ezt úgy, hogy az előző választásokon rájuk szavaztam. Az LMP egy dologban tud egyetérteni önmagával és másokkal... és ez az, hogy semmivel se ért egyet. Egyszerűen kezd nekem nevetségessé válni ez a párt.
2012. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!