Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tűrjük még ezt a...

Meddig tűrjük még ezt a politikai terrort melyet 23 éve kapunk?

Figyelt kérdés

1989-1998-ig SZDSZ-MDF duó eladott MINDENT!

1998-2002-ig kib@sztak az öregekkel!

2002-2010-ig emberek életét tették tönkre a megvakítással, komoly egyéb sérüléseket okozva, magyarán terrorista cselekményeket követtek el, a békés tüntetők ellen is!(2006)

2010-2012-ig/(2014-ig) Eladták a magyarok becsületét (Lásd: Örmények), szarrá adóztatták a népet!



2012. szept. 2. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Épp addig, amíg tűrjük. 56-ba is ez volt. 48-ba is. Bár mind 2 gyakorlatilag vesztes forradalom volt, (mondjuk 48-ba nem sokon múlott) de utána jobb lett. (az Osztrák császárságból Osztrák-Magyar monarchia lett, 56-után meg a kommunizmust felváltotta a szocializmus. Viszont ez most totálisan sikerülhet. Demokrácia van, a népnek "jogában áll" lázadni. Csak az a lényeg hogy nem szabad utána megint ilyen korrupt emberek betenni az ország élére, mert akkor csak folytatódik az egész előröl. Az mszp kormány is kritikán aluli volt, de amit a fidesz most művel, az tűrhetetlen.
2012. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Antimod ***** válasza:
67%
Teljesen egyetértek kérdező. Tetszettünk volna forradalmat csinálni, akkor talán nem lenne ez (bár nézzük meg Romániát, dettó ez a helyzet). 2006-ban volt egy minimális esély a változtatásra, de sajnos elk.rtuk (+ a rendszer a tüntetőkre küldött rengeteg ügynököt, bevetették a sajtógépezetet mindkét oldalon(!), stb. stb. láttam eleget...), így sajnos tovább folytatódik mindez. Hogy meddig, azt nem tudhatjuk.
2012. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Azt hiszem mindenki számára világos, hogy egyikünk se fog most felpattanni a klaviatúra mellől, és transzparenssel megindulni a Parlament felé. Csak itt szónoklunk a fórumon, hogy ezt kéne, meg azt kéne, de miután bezárjuk a gépet, megyünk másnap dolgozni, csináljuk a teendőinket, ilyesmi.

Meddig tűrjük? Így? Szerintem még jó sokáig.


Az is nyilvánvaló, hogy a következő választást megint a fityisz nyeri, habár nem olyan nagy támogatottsággal, mint azelőtt. A komcsik is összelopkodnak 14-16%-ot babgulyással, a Jobbik meg megreked 20-25%-on.


Ám a választók nagy része ezentúl se megy el szavazni, mert értelmetlennek látja, nem érdekli, kiábrándult. Szerintem még jó sokáig tűrjük ezt.

2012. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Valahogy az senkinek sem tűnik fel, hogy a politikai terrort ordibálók választották meg azokat, akik szerintük a politikai terrort elkövették. Esetleg felelős, gondolkodó és gondos választással sikerülhet olyan politikai vezetést találni, amely az ország érdekében cselekszik. Azt nem mondanám, hogy megelégedésére, mert nem hiszek abban, hogy a mindenre rosszat kiáltók bármikor is meg lennének elégedve (kivéve talán, ha mindent - és ez nagyon sok legyen - ingyen kapnának).


Ha pedig mégsem sikerülhet ilyent, akkor ez a társadalom vagy nem szeretne ilyen vezetést, vagy nem tud kitermelni magából ilyen vezetést. A végeredmény szempontjából persze ez édesmindegy.

2012. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 EagleHUN ***** válasza:

"Esetleg felelős, gondolkodó és gondos választással sikerülhet olyan politikai vezetést találni, amely az ország érdekében cselekszik."

Én a Jobbikra gondoltam, gondolom te is. XD

Mert hogy a szocok fityesz és LáMaPi* nem fognak az ország érdekében csak vagy a saját vagy más külső érdekekben cselekedni az egyértelmű.

2012. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tüntetgetünk kiabálgatunk ez semmi! Itt csak komoly sztrájkok sorozatával lehet rákényszeríteni a hatalmat a változtatásra. Orbán lefizette Gaskót a többi szakszervezeti vezetőnek meg ígérhetett valamit mert a szakszervezetek egyenlőek a nullával! szinte semmit sem tesznek azon kívül hogy motyognak hogy nemjól van ez így meg elvették a munkások jogait de egy komoly sztrájkot még nem hirdettek meg! Mindenki csak beszél de nem történik semmi. Az az hogy történik megyünk lefelé gazdaságilag pénzügyileg erkölcsileg a lejtőn, Miközben azt szajkózzák Orbánék hogy minden rendben van, a tündérmese nemsokára bekövetkezik és csak az a jó irány amit ők képviselnek. Ehhez képest az a valóság hogy már szinte minden ország le előz bennünket aki körülöttünk van és még most ez a gyilkos kiadási botrány is a nyakunkba szakadt Orbán miatt, az egész világ elítéli Magyarországot. Én szégyellem magam és ha tehetném bocsánatot kérnék az Örmény néptől. És még nincs vége Orbán hülyeségének kitudja milyen idióta gondolatok forognak még az ő fejében?? Azt tudtam hogy felelőtlen és képzetlen de hogy ilyen gyalázatos tud lenni azért ezt nem feltételeztem rólla.
2012. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom meddig tűrjük de KAPJUK AZ ÍVET minden oldalról.

Kapjuk a cigányoktól (belső)

Kapjuk a románoktól (határon túliak)

Kapjuk az áruló politikusainktól (MSZP - Fidesz)

Kapjuk az uniotól (gazdaság gyengítés)

TALPRA MAGYAR!

2012. szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Taki97 ***** válasza:
44%

Békés tüntetők akik 4 kilós utcakövekkel dobálóztak.

Gondolkodjunk már...azt éppenséggel a FIDESZ rendezte ugyanúgy fizetett nekik mint a bértapsolóinak.

A fizetett Fradi drukkerek nem is tudom hány szász millió forint kárt okoztak...Gratulálok ezt is írhatjuk ennek a mocsoknak a számlájára.

Én is utáltam az összes rendszert ami eddig volt... A rendszerváltás előtt még meg tudtam élni. Azóta csak romlik a színvonalam. A Mai helyzetemben pedig külföldre kényszerültem.

HAJRÁ MAGYARORSZÁG HAJRÁ MAGYAROK -.-"

Ja, és én rosszabbul élek mint 8 éve............Remélem még emlékszünk erre a szlogenre

2012. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amíg nincs igazi összefogás, addig sehogy.

Csak egy egyszerű példa: a munkahelyemen néhányan szóvá tettük a kisfőnököknél, hogy a diákok számát csökkenteni kéne, mert a mi, állandó dolgozók rovására vannak ott / teljesítménybér van, így verseny /. Sokat nem értünk el, sőt, még más kollégáknak ránk szóltak, hogy minek "ugrálunk", nem érdemes, úgysem érünk el semmit, ez van, nyugodjunk bele. Holott nekik se tetszik.

Na, szóval, míg azt a néhány tiltakozót és tenni akarót a többi ember visszarántja, hogy "minek, nem érdemes", addig ez lesz az országban is. Semmi változás, csak tűűűűűrünk...

2012. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Napjainkban a Blikket vásárolta meg a kormány,nehogy kiderüljön a visszaélései.

Ha begyújtanánk a gázkamrákat és politikusokkal ranknánk tele,mennyi fűtésszámlát tudnánk megtakarítani velük?

2012. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!