Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit tud erről az új Felelős...

Ki mit tud erről az új Felelős Magyar Társadalom Pártról?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Én azt, hogy árulkodó neve van: a társadalom a felelős, nem a párt.

Amúgy semmit, most hallok róla először.

2012. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 rémuralom ***** válasza:
53%
Nekem az tűnt fel, hogy nem a fékeket és ellensúlyokat, hanem a fékeket és EGYENsúlyokat akarják helyreállítani. Fogalmuk nincs arról, mit beszélnek, úgyhogy valószínűleg semmiben nem különböznek a meglévő pártoktól.
2012. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ide tér majd vissza Bokros Lajos. Ha 1%-ot elér az öreg már megérte, abból ki tudja fizetni az adósságai egy részét (vagy el tud menekülni Panamába a bíróság elől), miután már nem lesz EP-képviselő és nem védi mentelmi jog.
2012. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 rémuralom ***** válasza:
Azért nem tudunk róluk semmit, mert még semmit nem mondtak el magukról. Csak azt a pár mondatot, amiben az is benne volt, hogy helyre akarják állítani a fékeket és az egyensúlyokat. Ebből én arra következtetek, hogy fogalmuk sincs arról, mit kéne a parlamentben csinálni, ugyanúgy, ahogy a többi pártnak sincs. Ezért nem is szavazok egyikre sem, és valószínűleg ezekre az újakra sem fogok. Majd ha jön valaki, aki végrehajtható, közhasznú programot mutat fel, és hitelesen képviseli, az megkapja a szavazatomat. Addig pedig marad a manuálisan rajzolt "egyik sem" karika.
2012. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Az is beszédes hogy neveket alig lehet találni, és azok sem szerepelnek arccal. Szavaznál olyan pártra aminek nem tudod hogy néz ki az elnöke? Huber Károly nem tudjuk hogy néz ki, a google képkeresője sem találja.

De valószínűleg nincs ennek jelentősége, pár hét és Bokros papa a panamai professzor beül a tutiba. Pár hete ugyanis arról beszélt új pártot akar.

2012. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Én úgy tudtam,az LMP-ből szakadt ki,de nem biztos.
2012. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Szerintem ez egy Fidesz leválás
2012. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nagyon pártolják a BKK-t Lásd a facebook oldalukat.
2012. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ozmium42 ***** válasza:
Ez miért hírérték?
2012. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!