Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én ezért szavazok a Jobbikra....

Én ezért szavazok a Jobbikra. Téged mi győz meg?

2012. nov. 28. 17:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
25%

"A kérdező kommentje:


Nézd.

Én Jobbikos vagyok, és annyiszor hallottam már hogy ez így megvalósíthatatlan ez úgy elszigetelő, de soha egy konkrétummal még nem álltak elő!


Képtelenek megérteni vagy felfogni, hogy amíg hazánk nem rendelkezik tőkejövedelmeket generáló szférával, amíg az olcsó munkaerővel akarunk versenyezni, addig azon a pályán haladunk ami az elmúlt 22 évet jellemezte.


Képtelenek kiolvasni a Jobbik programjából azokat az elemeket ami hatalmas változásokat jelentenének miközben semmilyen elszigetelődést nem jelent.

2012. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
90%

"nem is akarják elszigetelni, pont, hogy meg akarják nyitni keleti irányban is a gazdaságot."


Észak-Korea végülis kelet. Románia-Ukrajna ugye kizárva Erdély és Kárpátalja miatt, Oroszországból elég volt, mint Szovjetunió, Kína kommunista ország ők azért nem, India ugye a cigányok hazája, Izraellel ugye mégse kéne. Maradnak az arabok. Akik vagy túságosan jóban vannak a nagytesóékkal (akiknek a multijait épp el akarjuk zavarni), vagy túlságosan rosszban. Gazdaságilag egyik sem jó, mert a nagytesó miatt vagy nem állnak szóba velünk, vagy nem érdemes velük hosszútávban gondolkodni.


A Jobbikban (a pártban) van néhány értelmes ember, akik tényleg jók politikusnak. Meg van néhány igazi elmebeteg őrült is. A szavazók meg... Na hagyjuk...

2012. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

24

A szavazókat ne hagyjuk. Folytasd, mit szeretnél mondani kollektívan kilencszázezer emberre? Mivel akarsz általánosan megbélyegezni ennyi embert? (Hogy a te (valózínűleg) kedvenc irányzatod szóhasználatával éljek)

2012. nov. 28. 18:51
 24/29 Dick Esmen ***** válasza:
91%
Ez biztos nem.
2012. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
25%

"A szavazókat ne hagyjuk. Folytasd, mit szeretnél mondani kollektívan kilencszázezer emberre? Mivel akarsz általánosan megbélyegezni ennyi embert? (Hogy a te (valózínűleg) kedvenc irányzatod szóhasználatával éljek)



Nem fogja folytatni.

Tudod miért,

Egyszerűen mert hazudik.

Olyan sípot fúj amit az ATV adott a szájába és semmi köze a Jobbikhoz. Soha az életbe nem mondta azt a Jobbik hogy el kellene zavarni a multikat, csak azt hogy amelyik nem képes a magyar társadalom érdekei és elvárásai szerint működni és tisztességesen versenyezni, azok előtt nyitva az ajtó. Illetve, hogy ha rajtuk múlik akkor súlyos milliárdokat nem osztanak ki néhány munkahely létrehozásáért, mert van annak helye a magyar vállalkozásoknál is.

2012. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Azért örömmel látom, hogy vannak nagyon értelmes válaszolók is.

Azokat is tisztelem, akiket nem győz meg a Jobbik, akik viszont csak gyűlölködni tudnak azokat sajnálom, amiért ilyen depressziósak.

2012. nov. 28. 19:17
 27/29 anonim ***** válasza:
98%
Engem az győzne meg ha a pártot kezébe venné a Balczó, a törekvéseik a politikai gazdasági élet átláthatósága irányába mennének, felhagynának a populista zsidózás-cigányozással, a rend és a felelősség pártja lenne, kidobná a pártból Novák Előd féle csőcseléket. Az sem zavarna ha szigorítanának a BTK-n, az sem ha nemzeti vonalat tolnának, csak ne essenek szélsőségekbe.
2012. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
93%

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__368..


Ezt a kérdést én írtam ki. Én a Jobbikra szavaztam, de már egyre jobban ég a fejem miattunk. Még szerencse, hogy ismerősi körömből ezt mindössze néhány személy tudja.


Az ilyen fszságok miatt a büdös életben nem hogy kormányzó párt nem lesznek, de még a 30%ot is alig fogják elérni.


Listázzuk a zsidókat, sieg heil!! - üvölt fel otthon az arany ászok mögül a büszke HUN.


Én nem a zsidókat sajnálgatom, hanem azt, hogy a Jobbik most rombolta le végleg az értelmes és hazafi szakemberekből álló párt képét.


Tudom, hogy a botrány az ingyenes reklám végül is, de áh....


U.i.: Dúrós videót már meg se nézem, agyam elszárad, ha még a magyar Ősanyát kell hallgatnom fél órán keresztül.


Legközelebb megfontolom, hogy a voksomat a KétfarkúKutyának adjam.

2012. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

"Engem nem kell, hogy meggyőzzön valami. Amióta szavazok, csak Jobbikra szavazok és soha nem is fogok másra."


20évesen (max 23)elhamarkodott azt mondani, nem fogsz másra szavazni. :))

2012. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!