Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobboldaliak magukkal...

A szélsőjobboldaliak magukkal szemben miért követelnek liberális eljárást, amikor másokkal szemben pedig zéró toleranciát hirdetnek? Nem kettős mérce? (többi lent)

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 21:54
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
20%

"Hitlert is megszavazta valaki nem? Attól még nem kell demokratikusnak vagy jónak tekinteni bármelyik pártot, mert valaki megszavazta őket. Van erre elég sok példa.



Igazad van.

Szerintem az MSZP csak a nagytőke érdekeit nézi és be kellene tiltani, ahogy a Fideszt is mert állnemzeti.


Arról nem is beszélve hogy már csak azért is be kellene tiltani mind a két jó barátot, mert 22 éve ezt teszik az országgal. Talán ez erősebb indok mint bár mi.

2012. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes felfogásotok van a "demokráciáról" ahol a nem veletek azonos véleményűeket egyből betiltanátok!


Ehhez nem kell széljobbernek, sem jobbikosnak lenni!

2012. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
17%

"Hazudtak, mert a kisebbségi kérdés megoldásában sincs programju, csak uszítanak, a haszonszerzés miatt.



Hát igen.

Az elmúlt 22 év a bizonyíték arra hogy a két jó barát pártnak milyen ragyogó programja van mindenre.

2012. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

51% v.!



"Szerintem az MSZP csak a nagytőke érdekeit nézi és be kellene tiltani, ahogy a Fideszt is mert állnemzeti. "


Na látod itt a kettős mérce! Az előbb pont Te kérted ki, hogy mi jogon tiltanák be a szélsőjobbos pártot. De azért elvárnátok, hogy más pártot betiltsanak.


Párhuzamként: Hitlernek is csak addig volt fontos a demokrácia meg a választás amíg hatalomra nem kerültek.

Utána a hatalom birtokában leszámolt ellenfeleivel.

2012. nov. 30. 22:24
 15/42 anonim ***** válasza:
83%

"azért is be kellene tiltani mind a két jó barátot"


Akkor ugyanúgy csinálnátok mint a libbantak!

2012. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, te olyan lüke vagy mint egy zsák tök. Nem érted sem az iróniát sem a szarkazmust. A lényeg: ha egy liberális demokratikus jogállamban élünk, akkor joggal várja el mindenki ezt a bánásmódot. Viszont te nem hiszem, hogy túlságosan liberális lennél, ha csak azért betiltanál egy demokratikusan szerveződő pártot, mert olyan kedved van.
2012. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
66%

"Na látod itt a kettős mérce! Az előbb pont Te kérted ki, hogy mi jogon tiltanák be a szélsőjobbos pártot. De azért elvárnátok, hogy más pártot betiltsanak.


Nem hinném.

Most konkrétan én csak válaszoltam a te általad felvetett témára. Az az, nekem reakcióm volt a te akciódra.

Amúgy én senkit nem tiltanék be egy demokráciában.

Amelyik nemzet tűri hogy tönkretegye néhány tucat gennygóc, az meg is érdemli a sorsát.

Mondom ezt úgy hogy az én életemet pontosan ketté vágta ez a sok gennygóc. Hiszen 43 vagyok, az az pontosan a legaktívabb éveim úgy komplett leszabályozta a korrupt agytalan hataloméhes tevékenységük.


"Párhuzamként: Hitlernek is csak addig volt fontos a demokrácia meg a választás amíg hatalomra nem kerültek.

Utána a hatalom birtokában leszámolt ellenfeleivel.


Erről beszélek.


A Fidesznek és az MSZP nek is addig kellenek csak a választók.

Erre jó pld hogy csak a Jobbik programjában volt benne a képviselők felelősségre vonhatósága és visszahívhatósága a választók jóvoltából akár ciklus közben is, ha nem elégedettek a munkájával!

2012. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
73%

"A Fidesznek és az MSZP nek is addig kellenek csak a választók.

Erre jó pld hogy csak a Jobbik programjában volt benne a képviselők felelősségre vonhatósága és visszahívhatósága a választók jóvoltából akár ciklus közben is, ha nem elégedettek a munkájával!



Jahh

Az SZDSZ is a jó barátok körébe tartozott.

Hiszen előbb a Fidesszel indult karöltve aztán az MSZP vagy MSZMP nem is tudom így hirtelen, akinek hol nyalta a valagát hol rugdosta.


Szerencsére a magyarnak annyira nem gurult messze a gyógyszer hogy tovább tűrje az SZDSZ-t, ahogy az MDF is kihullott.

De megnyugtatlak, a megmaradt jó barátoknak is hamarosan eljön a búcsú ideje a közélettől.

2012. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
56%

"Viszont te nem hiszem, hogy túlságosan liberális lennél, ha csak azért betiltanál egy demokratikusan szerveződő pártot,"


Hát amilyen "liberális véleményeket" szoktam néha olvasni abból én azt a következtetést vontam le, hogy pont ilyenek a "liberálisok"!

Egy kis egészséges liberalizmus, és nacionalizmus nem lenne hátrány, de elég cifrán működik a világ, az országról nem is beszélve.

És amilyen kifordult gondolkodású az itteni nép, főleg ezek a "liberálisok", hát éppen azért van csak a "2 nagy barát". Normális országban már rég eltűntek volna a sűllyesztőbe!

2012. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

"Erre jó pld hogy csak a Jobbik programjában volt benne a képviselők felelősségre vonhatósága és visszahívhatósága a választók jóvoltából akár ciklus közben is, ha nem elégedettek a munkájával!"


JÚÚÚJ ezt nem kellett volna!!!!


Hány esetben tudták elérni, hogy csak a saját (!) képviselőiket visszahivják?? Sz. CS. még mindig kint van az Eu parlamentben, a mo. -i parlamentben a "kizártak" szintén a helyükön vannak. Az egyszerű választópolgár akkor mit akarhatna? Akkor miről beszélünk?


Pont erről van szó, hogy KAMU igérgetésekkel, hatásvadász szövegekkel behülyitik a szerencsétlen embereket.


Tiszavasváriban ugyanezt csinálták.

Nincs REÁLIS megvalósítható programjuk csak uszítanak, a haszonszerzés miatt.

2012. nov. 30. 22:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!