Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobboldaliak magukkal...

A szélsőjobboldaliak magukkal szemben miért követelnek liberális eljárást, amikor másokkal szemben pedig zéró toleranciát hirdetnek? Nem kettős mérce? (többi lent)

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 21:54
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

"A Jobbik már annyira szélsőjobbos, hogy szinte már szélsőbalos (pl. államosítás)"

Na jó, egy kicsit sarkítottam - szándékosan: a Jobbikra jellemző a hazaszeretet nevében gyűlölködni. Honnan is ismerős ez? Több példa is eszembe jut a világtörténelemből.

A magyarországi szélsőbalra (Munkáspárt) ez azért nem jellemző.

2013. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

"Hány magyar volt szavazni, és hány százalékot kapott a Jobbik? Ha valóban egymillióan szavaztak rájuk, akkor valami oltári nagy választási csalásnak kellett lennie, amit nem lehetett észrevétlenül csinálni, nem gondolod? "


Nem én írtam azt amire reagáltál, de emellett a szőrszálhasogatás mellett nem lehet elmenni szó nélkül. A választók 10-en valahány százaléka a Jobbikra szavazott. Ez átszámítva a lakosságra 1 millió valahány ember. A te logikád szerint ha az összes létező magyar párt összes szavazatát összesítenénk még akkor sem lehetne kormánypárt, mert nem éri el az 5 milliót sem?

2013. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!