Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobboldaliak magukkal...

A szélsőjobboldaliak magukkal szemben miért követelnek liberális eljárást, amikor másokkal szemben pedig zéró toleranciát hirdetnek? Nem kettős mérce? (többi lent)

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 21:54
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
A zéró tolerancia arra vonatkozik ami nem megengedhető. Szerintem a magyarok, a Haza és ezáltal a te jogaid védelme megengedhető ;)
2012. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 bumbi02 ***** válasza:
Utolsó! Látom érdemben nem sikerült cáfolni az alapgondolatot. Nehéz is lenne...
2012. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
már megint a rendőrgyerek???? bumbi akinek a drágajóbolgárúr a hiteles ujságíró!!!
2012. dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 ZETAS ***** válasza:
6%

Én szélsőjobboldali "vagyok", de nem értem a kérdést.


Tagadom az emberek általános egyenlőségét (tudományos és nem faji okokból, ill. a nő és férfi egyenjogúságában sem hiszek) Viszont nem vagyok kirekesztő, sem rasszista, de antiszemita igen (a judaizmus és izraelita vallás ideológiáját elítélem, viszont a iszlám fundamentalistákat nem, erről tudom is hogy képmutatás). A tekintélyelvűség s az ezekből felépülő hierarchikus rendszer tartós fenntartásában nem hiszek, magam mégis egyfajta "törvény felett állónak" értelmezem.

Támogatom a halálbüntetést.

Nem támadom sem a kommunizmust (gazdaságszervezésben főleg nem), sem a liberalizmust, de egyes megnyilvánulásait elítélem (pl. melegfelvonulás, halálbüntetés bevezetésének tiltása, szülők/diákok magasabb fokú jogai az oktatókkal szemben, stb. másban viszont megváltoztattam a véleményem pl. az itt korábban érvelt hozzászólások és egyéb beszélgetések alapján most már úgy hiszem, hogy egy meleg rendőr is megállja a helyét azokban a helyzetekben amiben hetero társaik)



Akkor most én nem vagyok szélsőjobbos?

Mert zéró toleranciát nem hirdetek sem Én, sem akiket ismerek szjb-ok (már amelyik megüt egy szintet).

Te nyilván a habzó szájú és tanulni nem hajlandó rétegre gondolsz, akik csendőrséget akarnak gárdistának állnak stb. Ezeknek a dolgoknak is meg van az okuk és a mögöttes társadalmi probléma megoldatlansága, de ezek közül a szjb-sek közül egy sem fog kormányozni!

Ha a szélsőjobb (jelenleg itthon a toppon most a Jobbik van) toleranciáját nézzük ott sincs egyetértés. Kivéve az EMSZ emberölés> Halálbüntetés témakört. Ha okos szélsőjobbossal ítélkezéshez való hozzáállásról akarsz tudakozni javaslom Volner János, Gaudi Nagy Tamás felszólalásait, Blog bejegyzéseit, Nemzeti Jogvédő Alapítványában végzet munkájuk dokumentációit olvasni.

A lényeg: a legjobb büntetés a munka ((nem Recsk (olyan körülmények között) és nem uránbánya))a börtön nem javít, hanem ront és gyilkosoknak halál. Az eljárás pedig jogszerű, etikus, erkölcsös legyen és ne "liberális"

2012. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
36%

Szélsőjobb,ilyen párt Magyarországon nincsen.Jobboldalinak mondható párt a "jobbik".

Egy jobboldali ember általánosságban mondom:mindenkivel szemben zéro toleranciát tart kívánatosnak.

Ezért jobboldali,míg a baloldali emberek inkább a "mutyizásba"hisznek.Valahogy majd kimutyizzuk egymással.

Azért van különbség.

2012. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 bumbi02 ***** válasza:

16.44, Hozzászokhatsz a "rendőrgyerekhez", már több mint 3 éve koptatom itt a billentyűket.


A kérdés nem hiszem hogy túl bonyolult lenne.


A szélsőjobbosok sokszor szidják a "libsi találmányokat",( szerintük: sz*rságokat) de épp a liberalizmusnak, és a demokráciának (mert ezt is szidják) köszönhetik, hogy nem tilthatnak be pártot csak úgy.

2012. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 ZETAS ***** válasza:

Hol szidják a demokráciát???

kérek min 3 linket!

2012. dec. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Dick Esmen ***** válasza:
Az,de az ilyen embereknek ez nem fér a fejükbe.
2013. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Mert az nem kettős mérce, ha liberális törvénykezésünk van, de egyesekre nem alkalmazzuk?
2013. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

A Jobbik már annyira szélsőjobbos, hogy szinte már szélsőbalos (pl. államosítás)


"És még is, hogy lehet egy közel 1millió ember áltat parlamentbe juttatott pártot betiltani?"

Áruld el nekem, hogy jött ez ki?

Hány magyar volt szavazni, és hány százalékot kapott a Jobbik? Ha valóban egymillióan szavaztak rájuk, akkor valami oltári nagy választási csalásnak kellett lennie, amit nem lehetett észrevétlenül csinálni, nem gondolod?


És most ne gyere nekem a 2002-es csalási dumával, hogy az MSZP-sek a szavazatszámláló számítógépekbe Izraelből rendelt vírusokkal ellátott mikrochipeket tettek, mert nem győzök röhögni ezeken. Hallottam ilyen rémtörténeteket önmagukat nagyon komolyan vevő emberek előadásán, meg azt is, hogy a móri mészárlást az MSZP titkos-ügynöksége végezte, hogy elterelje a figyelmet a csalásokról.

Ezúton jelentem, az okostojásoknak, hogy az összes szavazatot kézzel számolták, minden párt kaphatott róla jegyzőkönyvet, ellenőrizhetett annyit, amennyit akart.

Ha akarták, kínai számológépen is összeadhatták, ellenőrizhették az adatokat, ezzel szemben csak azzal jöttek, hogy itt és itt minden haverom a MIÉP-re szavazott, és mégis...

2013. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!