Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy Zsiga...

Mit szóltok hozzá, hogy Zsiga Marcellnek telik új utra is a 47000 Ft -ból? Őz az aki szerint 47000Ft -ból meg lehet élni.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. dec. 1. 10:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
29%

"És az miért olyan felháborító, hogy a megélhetést nem biztosító picike segély mellett valaki még magán is segít, és megkeres pár ezer forintot? Ezt kell irigyelni? Jobb lenne, ha lopna vagy ha éhen halna a kapud előtt?"


Igenis felháborító! Szidjátok a politikusokat, mert lopnak, csalnak, de az nem jut el az agyatokig, hogy ti, akik feketéztek ugyanúgy csalók vagytok, csak ti kicsiben csináljátok és ugyanúgy felelősek vagytok az ország tönkretételéért, mint a politikusok. Mert lehet avval érvelni, hogy ti csak kicsit csaltok, de a sok kicsi sokra megy.

2012. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
36%
A ti fajtátok, ha esetleg külföldre megy dolgozni, még ott is a feketemunka lehetőségét keresi, na meg a segély melletti munkát! Pedig ott nem lehet ráfogni ezt a kevés keresetre.
2012. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A te fajtád meg itthon marad magnak és megszavazza a Fideszt, ezért tart ez az ország épp itt...
2012. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Komplikato ***** válasza:
100%
11-es én meg merem állítani, hogy a csodás "adócsökkentéssel", meg a 47.000 forinttal sokkal több NEM feketéző emberrel szúrtak ki, mint feketézővel. Nagyságrenddel. És onnantól védhetetlen.
2012. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
20%

"A te fajtád meg itthon marad magnak és megszavazza a Fideszt, ezért tart ez az ország épp itt..."


Én már rég nem otthon élek, néha benézek ezekre a fórumra, mert itt remekül lehet látni, hogy otthon a legnagyobb gond a mentalitással van. Panaszkodtok a magas adókra, közben csaltok, nem kértek számlát, stb, ezáltal még magasabbak lesznek az adók, mert persze jó magyar módjára nektek minden kell, de fizetni nem akartok érte. Jó példa erre a BKV, ahol azok hangoskodnak legjobban a koszos buszok miatt, akik semmit nem fizetnek érte.

2012. dec. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"Én már rég nem otthon élek, néha benézek ezekre a fórumra, mert itt remekül lehet látni, hogy otthon a legnagyobb gond a mentalitással van. "


Hát itt aztán valóban remekül látni az ország problémáit. Szerintem a kormány is ilyesmi forrásokból tájékozódhat, mert még egyetlen értelmes intézkedésük sem volt.

2012. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Pont a hozzád hasonlók miatt költöztem el, mert meguntam, hogy adózok tisztességesen, befizetek mindent, majd ti, feketézők, csalók miatt minden évben többet és többet kellett.
2012. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Panaszkodtok a magas adókra, közben csaltok, nem kértek számlát, stb, ezáltal még magasabbak lesznek az adók, mert persze jó magyar módjára nektek minden kell, de fizetni nem akartok érte. Jó példa erre a BKV, ahol azok hangoskodnak legjobban a koszos buszok miatt, akik semmit nem fizetnek érte."


Bár kicsit agresszív a hangnem, lássuk be, van benne némi igazság!

2012. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Komplikato ***** válasza:
100%

17-es miattam biztos nem, mert sosem feketéztem.

Ellenben előző melóhelyen a gyárban több mint 2000 ember szívta meg az "adócsökkentést" és a jóváírás megszüntetését. Egyik sem feketézet, még is kevesebbet vittek utána haza, de legalább a cégnek is többe kerültek. Tök jó, nem?

Nem.

Éppen most építenek le egy egész részleget. 1100 embernek pápá. De gondolom ilyesmik és az összefüggések megértése nem jön be azoknak, akik a jelenlegi "gazdasági teljesítményhez" tapsikolnak.

2012. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Igenis felháborító! Szidjátok a politikusokat, mert lopnak, csalnak, de az nem jut el az agyatokig, hogy ti, akik feketéztek ugyanúgy csalók vagytok, csak ti kicsiben csináljátok és ugyanúgy felelősek vagytok az ország tönkretételéért, mint a politikusok. Mert lehet avval érvelni, hogy ti csak kicsit csaltok, de a sok kicsi sokra megy."


Hatalmas nagy a különbség a két csalás között. Szerinted mit kellene tenni annak a szerencsétlennek aki 22800ft-ot kap és mellette még esetleg átmegy a szomszéd kertjét felásni néhány ezer forintért, hogy enni is tudjon? Menjen a szomszéddal együtt a bürokrácia útvesztőjébe megkeresni, hogy mennyit is kellene befizetni neki adóba még? Persze szerinted az normálisabb aki nem ássa meg a szomszéd kertjét, persze az sem adózik, de nyomorog mert lustább mint a másik. Ne nevezd már légy szíves ezt csalásnak mert nagyon fel tud menni a pumpa az ilyen megnyílvánulásokat olvasva! Ráadásul te is cserben hagytad az országot mert külföldön élsz, de itt okoskodsz.

2012. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!