Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan, aki Juhász...

Van itt olyan, aki Juhász Péter nyilatkozata miatt fordult el az Együtt 2012 mozgalomtól?

Figyelt kérdés
„Jelen vagyunk, ahol jelen kell lennünk. Ott vagyunk Cegléden, ha cigánybűnözést emlegetnek, Gyöngyöspatán, ha gárdisták masíroznak, és ott leszünk most vasárnap a Kossuth téren is.”

#SZDSZ #kisebbség #megélhetési liberális #együtt 2012
2012. dec. 1. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Kb annyian fordultak el emiatt az Együttől mint ahányan elfordulnak a fidesztől ha szabadságharcol vagy amikor a jobbikban a zsidó vallású politikusok összeírását emlegetik...


vagyis senki...

2012. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Ha mindentől elfordulsz, ahol csak megszólalnak, előbb-utóbb te leszel a szélkakas.
2012. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ettől nem fordultam el.
2012. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván az ő szavazótáboruknak a liberális demagógia kell, és mivel az ő szavazóik liberálisok, nyilván nem fordultak el tőlük. (És talán az is nyilvánvaló, hogy én meg feléjük sem fordultam.)
2013. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!