Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindig azt hallani, hogy...

Mindig azt hallani, hogy felelősen kell védekezni, viszont a kormány nem így gondolja és hallani se akar a felvilágosításról. Ez nem ellentmondás egy kicsit? Köze van ahhoz, hogy az oktatást a KDNP felügyeli?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 1. 21:06
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
És amúgy régebben is lefeküdtek az emberek egymással házasság előtt. Ilyenkor hirtelen össze kellet kelniük, emírt mit szólnak majd a rokonok. Pár hónapja öregekkel beszélgettem és mondták, hogy régen se volt más. Ugyanúgy lefeküdtek az emberek házasság előtt, csak akkor ez tabu volt. És itt megint a kereszténység kerül szóba.
2012. dec. 1. 21:39
 12/41 anonim ***** válasza:
26%

"Jövünk itt az internettel. A többség nem keres rá, mert nem is gondolja, hogy milyen veszélyei lehetnek. Nem tudom elképzelni azokat akik a felvilágosítást nem tartják fontosnak. Ha ezt tanóra keretében kell akkor úgy. Mintha a gyerekek valami lelki fejlődési zavart okozna majd."


Aki annyira nem tartja fontosnak a témát, hogy utánanézzen neten és annyira nem is érdekli őt, az egy ilyen felvilágosító órát is végig fog röhögni meg poénkodni a haverokkal vagy ha esetleg odafigyel, akkor is 2 hét múlva már csak annyira fog emlékezni a témából, amennyit azelőtt is tudott.

2012. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

"A legjobb az lenne, ha mindenki összejönne a párjával és együtt maradnának, nem csalnák meg a másikat"


- És ezt mégis mivel érnéd el?

2012. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

A felvilágosításról:


[link]


[link]

2012. dec. 1. 21:45
 15/41 anonim ***** válasza:
76%

A mai gyerekek nem a szülőket kérdezik meg. Sőt, amit a szülő mond, azt csak feleslegeges dumának érzik.

A net pedig a legrosszabb tanácsadó. Egyrészt, egyetlen gyerek sem keresi meg a tudományos írásokat. Másrészt egymástól szerzik az információkat.

Naponta hányszor KELL masztizni, hogyan kell orálisan, análisan szexelni. És csinálják, mert az a menő.

A szülő nem sokat tud ezellen tenni.

Kellene az iskolai felvilágosítás. Régebben nálunk az iskolába biológiai órára mindig hívtak egy nőgyógyászt, és egy pszichológust is. Ők érthetően elmagyarázták a női és férfi test működését, a biztonságos szexet, a betegségeket stb. A kérdéseket pedig írásban, névtelenül fel lehetett tenni, és arra válaszoltak.

2012. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

ma 21:39


És akkor mond meg mi a baj az iskolai felvilágosítással?


Egyedül a konzervatívak azok akik hallani se akarnak róla. Mint mondtam az orvosok is egyetértenek a kezdeményezéssel.

2012. dec. 1. 21:46
 17/41 anonim ***** válasza:

"Ezért volt az régen, hogy nem szexeltek házasság előtt, ugyanis fontos volt, hogy a nő ahhoz ragaszkodjon, akivel összeházasodott."


Jó hogy nem a biblia szerint élünk. Volt egy tüntetés ahol teli volt keresztényekkel. Egy fiatal párral beszélt akik mondták, hogy házasság előtt nem feküdnek le. A riporternek elállt szava."


Ezt egyáltalán nem kereszténykedésből írtam, te nagyon okos, ugyanis ateista vagyok. Ez az egész egyszerű logika és racionalitás, ami a nők érzelmi életére épít. Én is ostobaságnak tartom ezt a "házasság előtt nem szexelünk" mentalitást, ugyanis simán lehet szexelni előtte is. Ha utána úgyis együtt élik le az életüket, akkor lényegtelen egy olyan hivatalos dolog, mint az esküvő. Van nekem is pár ismerősöm, aki így gondolkodik, de ettől még nem kell rájuk úgy nézni, mintha marslakók lennének. Ők azzal magyarázzák meg az egészet, hogy ha együtt vannak tegyük fel 3 évet szex nélkül, akkor egész biztosak lesznek benne, hogy nem csak a testiség fogja őket összekötni az életük további részében. Igen kérdező, mert tudod vannak még normális emberek, akik egy egész életre terveznek előre egy párkapcsolatot és nem kúrogatnak kéthetente mással céltalanul, minden értelem nélkül csakis az állati ösztöneik kielégítése végett.


"A legjobb az lenne, ha mindenki összejönne a párjával és együtt maradnának, nem csalnák meg a másikat"


És milyen jó lenne ha az országot nem oligarchák irányítanák. De ez nem megy.


Ja, ha nem akarsz normális országot teremteni, ahol boldog családok jöhetnek létre és kiegyensúlyozott szülők nevelik 3-4-5 csemetéjüket jólétben és megértésben, akkor szerintem hagyjuk az egészet.

2012. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

""A legjobb az lenne, ha mindenki összejönne a párjával és együtt maradnának, nem csalnák meg a másikat"


- És ezt mégis mivel érnéd el?"


Mondjuk tartást és hűséget kéne nevelni az emberekbe. A mai Magyarország problémája pont az, hogy mindenki megenged magának mindent, mondván hogy az neki jár. Ha a politikus elsikkaszt 800 milliót és cseszik rá, hogy Magyarország egy szemétteleppé válik akkor az neki jár, mert hát ő a Jani és megengedheti magának, hogy ne tegyen semmit, miközben az adóforintjainkból élősködik. Ha a vállalkozó adót csal, akkor az neki jár, különben nem tudná megépíteni a 120 millióba kerülő villáját, amit eltervezett. Ha egy idióta folyton csesztet más embereket és csak annak él, hogy beleköthessen másokba, akkor az neki jár. Nem számít, hogy tönkreteszi több tucat ember életét, neki az jár, hogy jól érezze magát és boldog legyen. A cigányok bandába verődve járkálnak az utcán és embereknek szólogatnak be, ordítoznak, késelnek, mert hát az nekik jár, ők ettől boldogok. A férfiak-nők könnyelműen megcsalják és kisemmizik a párjukat, mert éppen olyanjuk van, hogy ők azt megteszik, mert hát az nekik jár, hogy ha viszket a kuki vagy a nuni valaki másra, akkor egyből ki legyen elégítve a vágyuk.


Tudjátok mit? Maradjatok itt ebben az országban, ahol minden mindenkinek jár és senkit nem érdekel, hogy hány embert tesz tönkre a személyes ökörségeivel. Senki nem képes magát megerőltetni és áldozatot hozni azért, hogy a társadalom rendezetten működjön és másoknak jót tegyen a tetteivel. Kész, befejeztem. Dögöljetek bele az egoizmusotokba...

2012. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

ma 21:49


Tehát ha valaki egész életében nem 1 emberrel fekszik le akkor az már nem normális dolog. Akkor a világ nagy része eléggé nemnormális.

2012. dec. 1. 22:07
 20/41 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát ha valaki egész életében nem 1 emberrel fekszik le akkor az már nem normális dolog. Akkor a világ nagy része eléggé nemnormális."


Sajnos igen. Kezdünk visszafejlődeni az állatok közé és lassan kezdjük elveszteni az emberi tulajdonságainkat.

2012. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!