Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindig azt hallani, hogy...

Mindig azt hallani, hogy felelősen kell védekezni, viszont a kormány nem így gondolja és hallani se akar a felvilágosításról. Ez nem ellentmondás egy kicsit? Köze van ahhoz, hogy az oktatást a KDNP felügyeli?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 1. 21:06
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Nem vagy nagyon konzervatív amúgy? A világ nem úgy működik ahogyan te elképzeled. Régen is megcsalták egymást az emberek, lefeküdtek mással is, de ez akkor TABU volt.


Persze mindenkinek más a véleménye ezekről a dolgokról. Attól, hogy valaki nem úgy gondolja, hogy ne csak egy emberrel feküdjön le életében, még nem jelenti azt, hogy nem szabad felvilágosítani az embereket. De azt nem mondtad meg, hogy milyen hátrány éri a fiatalokat, ha iskolában világosítják fel őket.

2012. dec. 1. 22:11
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk tartást és hűséget kéne nevelni az emberekbe."


- Igen. Tudod, normális esetben ezt jelenti a felvilágosítás. De ha családon belül nem kapja meg az ember, legalább az iskolában kapjon egy második esélyt.

Csak túl kell lépni azon, hogy pusztán nőgyógyász próbáljon felvilágosítani biológiai szempontból.

2012. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

"Sajnos igen. Kezdünk visszafejlődeni az állatok közé és lassan kezdjük elveszteni az emberi tulajdonságainkat."


Ezt te se gondolod komolyan? Mondom ez régen se volt másképp.

Állatok vagyunk mert nem egy emberrel fekszünk le életünk során. Gratulálok. Eléggé konzervatív világban élhetsz.


Nem azt mondom, hogy minden héten mással. DE ha ketten szeretik egymást akkor egy idő után lefeküdnek egymással. 3 hónap, fél év. A szex hozzá tartozik a párkapcsolathoz. Ezt megmondják a pszichológusok is. (talán mert ők nem konzervatív módon gondolkodnak, hanem a szakmájukhoz értenek)

ÉS egy embernek nem csak 1 kapcsolata van élete során. Elromolhat az fél év, 1 év alatt is. Naponta történnek szakítások és jönnek létre új kapcsolatok. Van olyan aki 20 év után váll el.


Attól, hogy szerinted nem egészséges és normális olyannal lefeküdni akit szeretünk, még a nem a világ a hibás.

Egy kapcsolat törékeny. Ha lefeküdnek nem jelenti azt, hogy örökké együtt lesznek.

2012. dec. 1. 22:20
 24/41 A kérdező kommentje:
Mindjárt ott tartunk, hogy a maszturbálás milyen káros és erkölcstelen dolog.
2012. dec. 1. 22:23
 25/41 anonim ***** válasza:

Engem igazából nem érdekel, hogy régen is megcsalták egymást az emberek. Én azt tudom, hogy most nem kéne így lennie, teljesen lényegtelen, hogy régen mi volt.


A második dolog, hogy annyira stabillá és olajozottan működővé kéne tenünk a társadalmunkat, amennyire az csak lehetséges. A rendezetten működő ország azt eredményezné, hogy kevesebb magánéleti és társadalmi problémával rendelkeznénk, ami növelné a jólétet, a közbiztonságot és a létbiztonságot egyaránt, csökkentené a stresszt, a nihilizmust, az érdektelenséget, stb. Tehát minél élhetőbbé kell tennünk a környezetünket és az életünket. Ha ti ezt nem akarjátok, nektem nem ez a célotok mondván, hogy "az élet nem így működik és különben sem sikerülhet", akkor nem is fog úgy működni és nem is fog sikrülni. Ennyire egyszerű az egész. Én sem akarok mással lenni, mint a barátnőmmel és szeretnék is vele majd összeházasodni és vele leélni a teljes életemet és szerencsémre ezt ő is így tervezte el, már nagyon sokat beszéltünk róla. Látod, mindketten akarjuk és kész, csináljuk. Nincs ebben semmi ördöngösség. Az a rengeteg tönkrement párkapcsolat, szétesett család és temérdek válás is csak azért van, mert az emberek nem akarnak megfelelni a másiknak, a férjeket és feleségeket, barátokat és barátnőket egyáltalán nem izgatja a házastársuk, a páruk véleménye és érdekei, tehát egyáltalán nem akarják fenntartani a párkapcsolatot, ezért az szétesik. Leginkább akarni kéne és menne, de nem akarják, csak sopánkodnak, hogy milyen rossz ez az egész, mert semmi nem működik és lehetetlen még a gondolata is, hogy menjen és különben is a másik milyen hü*ye.

2012. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Azt kifelejtettem, hogy a jelenlegi barátnőm a második az életemben. Az elsővel azért mentünk szét, mert a kisasszonynak kedve szottyant más fütyikre ülni, amit én egyáltalán nem toleráltam, mondanom sem kell, hogy miért. Én akartam az egész kapcsolatunkat, de neki nem kellett, egyszerűen nem erőltette meg magát, hogy menjen a dolog. 3 éve szakítottam vele, azóta már a 8-dik párjával van együtt (most megszámoltam). Ilyen emberekkel mit lehet kezdeni? Miért alakulnak ki?

Az ő esetében szerintem az a baj, hogy még mindig a legelső párját szereti, akit szintén megcsalt, de utána rádöbbent, hogy mégis ő kell neki, de akkor ugye már késő volt, mert megtörtént az árulás és a srácnak nem kellett. Azóta kallódik, mindenkiben az első párját keresi és ugye senkiben nem találja meg, mert a fejében egy tökéletes kapcsolatról vannak emlékek és senki nem tökéletes. Még a legelső szerelme sem volt az, de bőven elég, hogy úgy emlékszik rá.


A mostani barátnőm 18 volt, amikor összejöttünk és ő egy igazi angyal. Nagyon jól jártam vele, szerény, kedves, intelligens és gyönyörű. Több ilyen lánnyal még nem is találkoztam az életben, először nagyon fura volt számomra, de utána elhittem, hogy valóban létezik. :)


Jó lenne, ha mindenki így járna párkapcsolatok terén, mint én és akkor Magyarország élhetőbb hely lenne, kevesebb árulással, cselszövéssel, átveréssel, megcsalással, szemenköpéssel és boldog, virágzó családokkal.

2012. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Teljesen elkeveredtünk az eredeti témától.

Mi a baj az iskolai felvilágosításokkal? Még a szakemberek is egyetértenek abban, hogy ez fontos.

2012. dec. 1. 22:53
 28/41 Komplikato ***** válasza:

Pár napja linkelt valaki pár statisztikát, konkrétan hollandiai példa volt (iskolai felvilágosítás) és usából egy olyan területről, ahol teljesen vallási kézbe vették az ilyesmit. Utóbbi helyen 10x (konkrétan 9.5x) több volt a teherbe esett kiskorú.

Ez csak jelent valamit.

2012. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
nem értenek egyet a szakemberek, és néhány idióta pszichológust meg lmp-s politikust nem neveznék szakembernek.
2012. dec. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

"nem értenek egyet a szakemberek, és néhány idióta pszichológust meg lmp-s politikust nem neveznék szakembernek."


Hát igen. Dr. Czeizel Endre is egy idióta.


És pontosan mi is a baj az iskolai felvilágosítással? Azért látszik ki a hülye. Nem te, hanem a SZAKEMBEREK. Nme vagy egy kicsit konzervatív? Igazad van. Sokkal jobb ha az ember a netről informálódik, mint olyanoktól akik ehhez értenek. És most neked mi a bajod? Remélem nem az, hogy ha a kormány ellene van akkor követed őket.

2012. dec. 2. 00:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!