Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Gyöngyösi botrány tükrében,...

A Gyöngyösi botrány tükrében, hadd tegyem fel a kérdést: Melyik pártra szavaztok 2014. -ben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de azt szeretném felmérni változott -e valami az ide írók politikai nézeteiben.

2012. dec. 3. 22:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
47%

ma 22:51


+1 pont

Én is emígyen vélekedek.

2012. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
62%

Nem megyek el szavazni, mert mint ahogy azt már máshol is írtam, minden párt ugyanannak a politikai háttérnek a bábuja. Ezzel a regisztrációs hülyeséggel még a kedvemet is elvették attól, hogy elfáradjak a két házzal odébb lévő polgármesteri hivatalba voksolni. Már ha akkor még lesz nálunk hivatal egyáltalán.


A magyar emberek 80%-a nagyon buta, hasonlít a római plebsre, akinek azt adnak be, amit csak akarnak. Nincs már kedvem szélmalom harcot vívni. :)

2012. dec. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Ozmium42 ***** válasza:
51%

Arra a pártra amelyik:


- képviselői közzé teszik a családfájukat olyan 4-5 generációra visszamenőleg, a felmenők szakmájával kiegészítve

- Ismerteti az összes állampolgárságát

- programjába veszi a mentelmi jog eltörlését

- lemond a teljes képviselői fizetésről, illetve programba veszi annak eltörlését, esetleg a minimálbérben, vagy annak kétszeresében való megállapítását. Ezen kívül a lakás és benzintámogatást nem bánom, de csak reális határok között.


Mindezen felsoroltak megléte még mindig nem jelentené azt, hogy erre a pártra szavazok is, de ha ez a minimum meg lenne, akkor már elolvasnám a választási programját, és mérlegelném, hogy szavaznék a rájuk. Egyéb esetben esélytelen.


Mivel nincs egy ilyen párt sem, ami a minimum követelményeimnek megfelel, így nagy valószínűséggel nem fogok menni szavazni.

2012. dec. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
48%
A kijelentéstől függetlenül is a Jobbikra szavaztam volna, ez a mostani dolog sem változtat.
2012. dec. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
55%
Jobbik.
2012. dec. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
43%
Én a kétfarkú kutya pártra szavazok. Ingyen sört mindenkinek!
2012. dec. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
51%
Egyikre sem. Úgysem hozzák már helyre az országot.
2012. dec. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

" "senkit sem fogok lepontozni a válasza miatt"


Túléljük, a ballikák előszeretettel pontoznak. :) "


A ballikák lehet, de én Jobbik szavazó vagyok és mint írtam senkit sem fogok lepontozni annak alapján szimpatikus-e a pártja. Mindössze a válasz valódi hasznosságát pontozom. Aki normálisan válaszolt azét mind hasznosra.

2012. dec. 4. 05:40
 19/34 anonim ***** válasza:
78%

"Érvénytelenül fogok szavazni."

Hát ennek aztán sok értelme van!

2012. dec. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
51%
Én továbbra is a 4K! mellett voksolok.
2012. dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!