Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Gyöngyösi botrány tükrében,...

A Gyöngyösi botrány tükrében, hadd tegyem fel a kérdést: Melyik pártra szavaztok 2014. -ben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de azt szeretném felmérni változott -e valami az ide írók politikai nézeteiben.

2012. dec. 3. 22:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
53%

"Hát ennek aztán sok értelme van!"


Igen, van. Ezzel nem csak azt fejezem ki, hogy élni akarok állampolgári jogaimmal, hanem azt is, hogy nincs akit érdemesnek találnék a szavazatomra.

2012. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Andizsuzsi ***** válasza:
73%
Szerintem nem változik az ideírók politikai nézete. Miért is változna? A Jobbik ideológiájába pontosan beletartozik a Gyöngyösi féle kiszólás, a többi párt részéről pedig kötelező volt az erre adott reakció.
2012. dec. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
67%
Az érvénytelen szavazattal csak a szavazatszámolók dolgát nehezíted meg, sehova máshova nem számít. A részvételbe talán, de a regisztráció elfogadásával már ennek sem lesz jelentősége.
2012. dec. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
53%
Csak a Jobbik!Akárcsak 2009-ben és 2010-ben.A többi takarodjon.
2012. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
93%
Aki nem akar senkire szavazni, az igenis inkább érvénytelen szavazatot adjon le, mint hogy el se menjen. Ha el se megy, azzal annyit fejez ki, hogy tojik az egészre, nem érdekli az eredmény, az érvénytelen pedig mutatja, hogy nincs senki akit érdemesnek találna.
2012. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Most már egész biztos, hogy a Jobbikra. Most már a legvakabb birkák számára is kiderült, hogy kik irányítanak ebben az országban. Nekem azok csak szimpatikusak lehetnek, akiket az MSZP-FIDESZ-ÚJSZDSZ(Lehet Már Popsiba) nevű bábpártok egységfrontba tömörülve rágalmaznak...
2012. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

Egy kis segítség a döntéshez:


[link]

2012. dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Nem veszek részt a szavazáson, nincs olyan párt amely az én érdekeimet képviselné.
2012. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
77%
A hvg is egy zsidóláb tisztogató szennylap.
2012. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
78%

Kedves előző. Nekem is hasonló a lapról a véleményem, de ennek a cikknek kifejezetten jól sikerült semlegesnek maradnia.


Szélsőjobbos (nem kuckuruc) oldalt értelemszerűen nem fogok linkelgetni, mert sokan allergiásak rá :)

2012. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!