Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szegedi Csanád nem tervezi...

Szegedi Csanád nem tervezi egy könyv megírását? Elolvasnád?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A Jobbik a Csanád ügyben végtelenül gerinctelen és álságos volt...


Csanád szintén gerinctelen és álságos volt!!


Max azért venném meg hogy mit írhat egy ilyen alak!

2012. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Csanádról kiderült, hogy hazudott, ill. hogy vesztegetni próbált. A Jobbikból kidobták emiatt mint macskát sżarni. A Jobbikban nincs helye politikusbűnözőknek.


Vajon más párt is megtette volna ezt a lépést hasonló esetben?

2012. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
El.
2012. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Bocsánat, második válaszoló vagyok. A válaszom lényege lemaradt: Nem, eszembe sem jutva egy forintot se adni a könyvért. Ha ingyen adnák örömmel elfogadnám (cserépkályhám is van).
2012. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%

Kedves utolsó!


Azt írod, hogy "Mert azt tudjuk hogy "nem bűn" a zsidó vallásúak összeírását mert ezen vallás nemzetbiztonsági kockázatot jelent... "


Senki nem a vallásról beszéltek, ellenben az izraeli-magyar állampolgárok nemzetbiztonsági kockázatot jelentenek...


Neked ajánlom az alábbi kérdésemet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__372..


Pár perce tettem fel, még nem kaptam választ...

2012. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

-ek (senki nem a vallásról beszélt)


Nem egy szövegkörnyezetből kiragadott és kiválóan félreértelmezett mondaton kéne lovagolni!

Hallgasd meg az egész beszédet, ill. a Jobbik korábbi és későbbi álláspontját a kérdésben!

2012. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

6

Miért is jelentenek nemzetbiztonsági kockázatot? Ráveszik Orbánt, hogy üzenjünk hadat Palesztinának? lol

2012. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:

Azt a kérdést már vagy 3-szor kiírták és aztán törölték és már ennyiszer válaszoltam is rá :))


Másrészről ajánlom neked a beszéd visszahallgatását ahol konkrétan azt mondja hogy "a magyar országgyűlésben és a magyar kormányban hány olyan zsidó származású ember vanaki bizonyos nemzetbiztonsági kockázatot jelent Magyarország számára"

Az hogy az Izraeli-palesztin konfliktus miatt sürgeti ezt még konkrétan a zsidókat akar összeírni ami egy vallás!!


Olyan sincs hogy én a keresztényeket akarom összeírni majd azzal magyarázkodom hogy csak a Vatikáni állampolgárokra gondoltam...

2012. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Természetesen nem utolsó mert a 7-esrte gondoltam :)
2012. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Gáspár Zoltán Ernő te is ugyan úgy nemzetbiztonsági kockázatot jelentesz, mert egy doboz rozsdás szögért eladnád Magyarországot. Viszont nagyon alacsony szintű a kockázat, mert soha sem fogsz olyan pozícióba kerülni, hogy ezt megtehesd. Olyan vagy, mint 300 című filmben a nyomorék. Várod a Xerxszésed.
2012. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!