Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sellős könyv - elolvasnád?

Sellős könyv - elolvasnád?

Figyelt kérdés

Három éve dolgozok egy könyvön, melynek főszereplője egy félig ember-félig sellő lány. A sztori érdekes, váratlan fordulatokkal. Nem gyerekkönyv, szóval ne azt várjátok! Inkább thriller-misztikus-romantikus (olyasmi mint a Twilight).


Te elolvasnád? :)

/Légyszi, NE poénkodjátok el.../


18/L


2011. ápr. 20. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet. :)

14/L

2011. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megérne.Tudod én is írok egy könyvet,és tudom mennyi munka van benne.Szerintem küld be valamilyen kiadónak.De ne olyan nagynak mint az Alexandra,hanem inkább mint az Édesvíz kiadó meg ilyenek.
2011. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen én elolvasnám.Hiányoltam is, hogy amennyi lényt most kitalálnak(vámpir,vérfarkas,szellem stb) sellőről még nem irt senki.
2011. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hű, köszi a válaszokat, jól esik, hogy van érdeklődés a témában :D Mert hogy könyv nincs sok róla, az tutibiztos... :)

Még nincs kész, de már összegyűjtettem kiadók neveit, és majd a szüleim segítségével eldöntöm, melyik lesz a legjobb. :)

Köszi mégegyszer! Írjatok még!

2011. ápr. 21. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem hamarosan majd láthatom valamelyik könyvesboltban.Sok sikert.
2011. ápr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hogy néz ki a félig ember, félig sellő? Én úgy képzelem el, hogy két félig láb-félig uszonyszerű végtagja van, amiket be tud hajlítani, mint az ember a lábát, de a lábfeje helyén uszonyok vannak!
2011. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Még azért messze van a könyvesboltokba kerülés :)

Mint Ariel, a kis hableány mesében. Én legalábbis így alkottam meg: a lábai összenőttek, pikkelyek alakultak ki rajta, és végükön uszony található. Nem tudja behajlítani. A felsőteste teljesen emberi (és, hogy teljes legyen a kép, éppen bikiniben lesz, amikor befejeződik az átalakulás). De ez csak az én elképzelésem :)

2011. máj. 20. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!