Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyesek mikor fognak kinőni a...

Egyesek mikor fognak kinőni a "vesszentrianonozós" álomvilágukból?

Figyelt kérdés

Most nem azt mondom, hogy nem lennének jók azok a területek a rajtuk található erőforrásokkal együtt és tényleg jó lenne, ha az egész Kárpát-medence magyarlakta lenne és Magyarországhoz tartozna, de jelenleg ez nem így van. Még talán tenni is lehet ellene és szépen lassan, ha nagyon akarnánk, még be is lehetne lakni, de az nem öt perc és általában ezek az emberek nem a türelmükről híresek.


Sokszor hallom tőlük, hogy majd jön a Nagy Magyar Vezér és akkor jól nekirontunk a szlovákoknak, a románoknak, a szerbeknek, az ukránoknak, az osztrákoknak, a NATO-nak és elfoglaljuk az egész világot meg még ki tudja mit...

Most őszintén, ezek normálisak? Mégis hogy képzelik el, hogy egy ilyen kis, nyúlfarok ország majd jól letámad mindenkit és győz az 50-szeres túlerő ellen? Mert kb. annyi történne, hogy elkezdenénk itt pattogni és az első hadüzenetünk után megszállna a NATO és jól felosztanák a maradék országot a szomszédok között. Ez miért nem jut eszükbe?



2012. dec. 5. 05:08
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Látom sokan jönnek a zsidókkal. Előre leszögezem, hogy engem nem érdekelnek a zsidók, nem szoktam holokausztozni és nem szoktam emlegetni a zsidók szenvedéseit sem. Egyszerűen nem érdekel.


A téma trianon volt. Sokan beszóltak, hogy nem vagyok magyar meg hazaáruló vagyok, mert én nem akarok letámadni senkit sem. itt nem erről van szó. Írtam a kérdés részletezésénél, hogy tényleg jók lennének azok a területek, de ésszel kell a dolgokat csinálni. Én a mai libbantak és a hőzöngő nácik között gondolkodom félúton, ezért az egyik oldal azért gyűlöl engem, mert szerintük én zsidókomcsi vagyok, a másik oldal meg azért, mert szerintük én vagyok az agresszív terrorfasiszta. Pedig nem vagyok egyik sem, egyszerűen csak használom az agyamat és mellette van bennem humanitás is jórészt.

2012. dec. 5. 16:30
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
Trianon revíziója nem vállalás vagy nem vállalás kérdése hanem minden magyar közös szent célja. Ezeréves jussunk nem maradhat gyáva primitív népek kezén akik aljas módon tették rá markukat. A legnagyobb lehetőség már elúszott gyáva zsidóbérenc és zsidó vezetőinknek hála. Csehszlovákia felbomlásánál nem volt szlovák hadsereg akkor kellett volna bevonulni a Felvidékre senkinek egy szava sem lehetett volna. Ugyanígy tehettünk volna Jugoszlávia felbomlásánál és a román forradalom idején is.
2012. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
93%

Nekem már annyira elegem van az idióta szélsőjobboldalból akik megmondják hogy ki magyar és ki nem!

És iszonyat erőszakosak!!

Ha nem akarok harcolni hogy visszaszerezzem a régi területeket akkor mocsok hazaáruló vagyok?


És mindenre... de szó szerint MINDENRE a zsidózás a válaszuk!!!


Ha nem akarok a zsidók ellen is harcolni akkor is hazaáruló vagyok!

Ha nem szül az asszony 20 gyereket akkor hazaárulók vagyunk mint a ketten...


Ha nem akarok nagy magyarországos matricát venni 5000-ért a Jobbikos Szabó boltjában akkor még jobban hazaáruló vagyok!


Na elmentek ti a sunyiba!

2012. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%

Párizsi béke visszaállította az igazságtalan határokat ""


Ugyan, miért igazságtalan? Magyarország agresszorként belépett egy háborúba. Majd még megdicsérik...

2012. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

"Ugyan, miért igazságtalan? Magyarország agresszorként belépett egy háborúba. Majd még megdicsérik..."


Ez ostoba hazugság. Az első világháborúba amit teljesen jogosan indítottak meg a központi hatalmak mint Osztrák-Magyar Monarchia leptünk be és nem mint Magyarország. Ráadásul az osztrákok még belőlünk téptek ki egy darabot amikor ők voltak a háború elindítói.

2012. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magyar sajátosság, hogy mi sosem vagyunk hibásak, mindig lehet mutogatni valakire. Pl.: Törökök, tatárok, osztrákok, imf, oroszok, németek, zúnió, stb.
2012. dec. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

Aha értem.


Akkor ha az egyesült muszlim országok legyőzik az USA-t, akkor tök joggal a darabolják fel, mert agresszorként (tény) megtámadta Irakot, Afganisztánt, sőt, még Líbiát is. Azóta mindenki tudja, Bushék is elismerték, hogy nem volt semmiféle tömegpusztító fegyver.

(Egyszerűen kellett az olaj. Kész.)


Mondjuk a keleti part lehet Iraké, észak-nyugat Afganisztáné, középső rész Líbiáé, Irán megkaphatná Texast.

Ja, és akkor Kanada se maradjon ki a jóból: övék lehet Alaszka. Mexikóié Kalifornia.

(5-10 államból állna az USA)


De hát sok az amcsi. Nem baj, megváltoztatjuk az etnikai határokat. Kitelepítjük, elűzzük (kiirtjuk) a fenti országrészekről az amcsikat, helyükre arabokat telepítünk és máris megvan a többség.


Ja, és minimum agyoncsapjuk, ha meglátunk egy graffitit Kaliforniában, hogy "Kalifornia nem Mexikó!", vagy "Washington az USA fővárosa", "New York nem arab!".

2012. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 szalkai ***** válasza:
5%

Ez lenne az EU jelentősége, ha Brüsszelben nem a saját zsebük megtömésével foglalkoznának.

Szinte senkit nem érdekelne Trianon, ha szülőföldjén nyugodtan beszélhetne, tanulhatna, ügyintézhetne anyanyelvén, mint ezt megtehetik a régi uniós országokban élő kisebbségek.

Ha az utódállamok vezetőinek nagy része beteges kisebbségi komplexustól vezérelve nem a történelmük átírásával, átcimkézésével foglalkoznának.

Élő példa Nagybánya főterén Hunyadi János háza: a gyönyörüen restaurált tér legromosabb épülete az Erzsébet-ház (Hunyadi feleségéről elnevezve),az omladozó épületen csak a márványtálát cserélték le Iancu de Hunedoará-ra).

Senkit nem érdekelne Trianon, ha mindenkinek nem a felirat, hanem a tartalom számítana.

2012. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

Jól beszél az előző.


Azt nem árt az emlékezetbe vésni, hogy Trianon nem áll meg a gúnyhatáron!

Amennyiben minden egyes magyar eltűnne Felvidéken, Kárpátalján, Délvidéken, Erdélyben stb., és (morbidan megjegyezve) látszólag megszűnne a magyar kérdés, akkor sem lesz vége a harcnak.


A kisantant népek továbbra is frusztráltak lesznek, ők nem nyugszanak, míg magyar él a Kárpát-medencére.

Ők ácsingóznak a Tiszántúlra, Dunántúlra, Alföldre.


1920-ban az volt a végcél, hogy TELJESEN megszüntessék Magyarországot. A kisantant politikusok vérig sértődtek, hogy becsapták őket, mert ők az egész Kárpát-medencét fel akarták osztani.


Értsétek meg! Addig nem hagynak nekünk békét, míg egy is él közülünk!

2012. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"mert agresszorként (tény) megtámadta Irakot, Afganisztánt, sőt, még Líbiát is."


Már itt megbukott a mondanivalód, pláne azért mert a meazolaj' érvvel próbálod alátámasztani.

2012. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!