Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottátok, hogy 2013 elején...

Hallottátok, hogy 2013 elején megint leépitések lesznek a közszférában? Ráadásul jön a plusz munka, - a választási regisztráció. Hogy fogjuk ezt birni? - egy köztisztviselő.

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Majd visszamennek közmunkába ellátni a feladatokat
2012. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Hahó, ez itt Magyarország, mit vártál? Isteni csodát?
2012. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Igen.


A járási rendszer, és a tankerületek kialakításával- az összevonások miatt- több tízezer állami alkalmazott elbocsájtása várható.


Meg lesz az 1 millió munkahely! - ÖSSZESEN, megmaradva :)

2012. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
A közszférában az a baj hogy nagy különbségek vannak! A pedagógus meg a mezei tisztviselő a belét kidolgozza, és van az elit, a köztisztviselők akik meg több százezret visznek haza netto, úgy hogy 2 ismerősöm is gyakorlatilag volt hogy 3hónapot nem dolgozott csak rendelkezési állományban voltak. És akkora béren kívüli juttatást kapnak hogy nem bírják leutazni a pénzüket és ezt most szó szerint értsd.
2012. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Úgy gyermekem, hogy mi közmunkások majd ezt is megoldjuk helyettetek. Ahogyan minden mást is a mi nyakunkba varrnak, majd ezt is.
2012. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nálunk megfordul sokszor 150 ügyfél naponta, két személy fogadja.Bele lehet pusztulni. Nincs felállás, szünet semmi. Eszel a pultban az ügyfél előtt. Kafetéria megszünt. Pénz nettó 90 ezer ft.
2012. dec. 6. 15:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi szívem! Én legtöbbször az autóban ettem és a kocsikísérőt kértem meg hogy váltson már közben. Pénz nettó kb ugyanennyi csak még hét ember életét is kockáztattam.
2012. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem leépítések lesznek, hanem elzavarják végre azokat akik nyugdíj mellett dolgoznak állami helyeken. 3 évig nem vesznek fel helyettük újakat. Ennyi a történet. Maximálisan támogatom.
2012. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt én is!
2012. dec. 6. 19:27
 10/11 anonim ***** válasza:

"okszor 150 ügyfél naponta, két személy fogadja.Bele lehet pusztulni. Nincs felállás, szünet semmi. Eszel a pultban az ügyfél előtt. Kafetéria megszünt. Pénz nettó 90 ezer ft."


Majd ha lesz időm még sajnálni is foglak! Féláron utazhattok, amikor ledolgozás van, akkor csak délig vagytok benn, ügyfelekkel való nemtörődömség jellemzi sokatokat. Panaszkodni nagyon tudtok, de sajnos a közalkalmazottak, ilyen aktakukacok az ország legnagyobb élősködői.

2012. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!