Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova tűnt Molnár F. Árpád...

Hova tűnt Molnár F. Árpád politikai "tényfeltáró"? Hogyhogy nem tart előadásokat és készít önismétlő videókat Orbán elektrosokk terápiáiról?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ma "hova tűnt" nap van? Vagy csak 1 ember írkálja ezt ki más-más névről rendszeresen?
2012. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

errol egy tortenet jut eszembe. asszem arpival tortent. egy reggel egy kurv@ magas hegy tetejen alltunk, amikor arpi azt mondta: menjunk le. hazamentunk, es arper elkezdett pallereket sutni. a paller nagyon finom. EGYSZER viszont budos volt. tegnap.

szoval tegnap epp pallert majszolok, amikor elembukfencezik arpi:

- maga hulye?

- igen.

utana hazamentunk. arpi epp otthon volt. pallereket nyomatott. megettem egyet, erre arpi ugy BEKREPALT, hogy lehidaltam. utana arpi megproszalta, hogy muxik-e a Linux. rulez volt. utana viszont fosasi roham tort ra, es vege lett. nem volt vallatka.

hat, asszem ennyi is eleg, hogy lassatok: arpi a legjobb echenlontanu a vilagon. na jo, TÖKKOLOPI echelontanu jobb fej nala. de csak EGGYEL.

2012. dec. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva Árpi megvan, változatlanul fossä fel a videóit a netre. Ezek a videók viszont már nem olyan jók, mint régen. Nincs üvöltözés, anyázás és Árpi munkásságának többi védjegye is hiányzik. Látszólag higgadtan, éppen kitörni készülő idegbetegséggel leplez le. De uncsi.
2012. dec. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Biztos csatlakozott valamelyik übermagyar, árpádsávos viccszervezethez.
2012. dec. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 petofi21 ***** válasza:
51%
Inkább csatlakozzon valami űbermagyar szervezethez mint valami übergagyi zsidó vagy cigány szervezethez! Magyarország a magyaroké ha valami nem tetszik el lehet takarodni szívesen várja az ilyen férgeket Izrael és az USA meg mit tudom én!
2012. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

"Kedves" kérdező!


Nekem ő a tényfeltáró,neked az RTL klub.Van köztük különbség.Az már csak a te bajod hogy beveszed a hivatalos média által közvetített szennyet :) Gondolom fogalmad sincs mi az az elektrosokk terápia,tudatmódosítás stb,ilyen technológiák már a 60as években léteztek,ha erről nem tudsz az már csak a te bajod.Kétlem hogy tisztában lennél vele ki is Árpád valójában,de mindegy ítéljél csak a külső alapján

2012. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szakított Titánnal (a fiatal gyerek, aki mellette szokott ülni), utóbbi kiment Brazíliába.
2012. dec. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!