Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik megszegi a párizsi...

A Jobbik megszegi a párizsi békeszerződést?

Figyelt kérdés

A népesség hány százalékának kéne aláírnia a kérelmet, hogy beszüntessék?

Egy népi kezdeményezés megoldhatná ezt a problémát?



2012. dec. 9. 01:03
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

"Komolyan diktatúrát akarsz?"


Nem. Soha egyetlen pártnál sem fordul ez meg a fejemben. Pedig volt egy párt, amelyiket nem kedveltem.

Viszont, ha egy párt nyíltan uszít, rossz hírünket kelti, nem tanul a történelemből és hazaáruló módon viselkedik, ott már megkérdezem, hogy nem lehet-e, hogy közös felelősségünk a betiltása..

2012. dec. 9. 12:59
 12/33 A kérdező kommentje:

"Szóval a cionizmus mindenek felett!

Aki kritizálni akarja a zsidókat vagy nem kedveli őket az ma lehet betiltani, holnap lelövetni, holnap után meg a kollektív bűnösség elvén akár egy komplett lokalitásra atomot dobni?"


Tehát aki nem szélsőjobbos, az zsidó. Értem én ezt a Rákosi-féle demagógiát.

De: itt függetlenül a zsidóktól, másról van szó. Ha Te annyi szűk látókörű vagy, hogy nem fogod fel, hogy miért probléma bárkit a származása alapján megítélni, az a te problémád, és orvosold.

Kollektív bűnösség elvéről pedig pont a jobbikosok szoktak beszélni, mikor egy kalap alá véve mindenkit megaláznak származása miatt.

2012. dec. 9. 13:04
 13/33 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egyesek hiába beszélnek magyarul egyszerűen nem értik a saját anyanyelvüket...
2012. dec. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Dick Esmen ***** válasza:
Mi van?
2012. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
46%

"Tehát aki nem szélsőjobbos, az zsidó."


Nem feltétlenül zsidó. Bőven elég, ha olyan elvetemült zsidóimádó, mint te, aki egyből lecsukatná és kivégeztetné azt, aki nem hajlandó imádni és rabszolgaként szolgálni a kiválasztott isteneidet.

2012. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Tehát aki nem szélsőjobbos, az azonnal zsidóbérenc?

Aki nem szélsőjobbos, az azonnal hazaáruló?

2012. dec. 9. 15:39
 17/33 A kérdező kommentje:

És nem akarok senkit sem kivégeztetni vagy lecsukatni..

Ha leszakadnál a kuruc.inforól egy fél órára, akkor tudnád is, hogy nem zsidóimádó az, akinek ez nem tetszik. Akár a zsidókról nem is eshetne szó, akkor is tiltakozni kéne ez ellen a retorika ellen. Bármelyik nemzetiség ellen szólna.

2012. dec. 9. 15:43
 18/33 anonim ***** válasza:
47%
Az elégedetlenség szüli a szélsőségeket. Ha az elégedetlenség megszűnik, a jobbikosoknak reszeltek, más esetben egyre közelebb jut a húsos fazékhoz a csőcselék, bármit is tesznek a többiek.
2012. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
62%

"Tehát aki nem szélsőjobbos, az azonnal zsidóbérenc?

Aki nem szélsőjobbos, az azonnal hazaáruló?"


Aki meg nem veletek ért egyet az meg egyből szélsőjobbos, "magyarkodó" (mi a fene az?), divatnáci, satöbbi.

Akkor nem értem miért vagytok annyira felháborodva ha titeket jelzőkkel illetnek?

2012. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy "titeket"?

Látatlanban előítéleteskedsz?

Én nem tartozom egy párthoz sem vagy ideológiához. Azt sem mondtam, hogy divatnáci vagy magyarkodó, hiszen nem is ismerlek, milyen alapon mondjam?

Akármelyik szélsőség hirdetne ordas eszméket, nem tetszene. Ha a Munkáspárt agitálna, ugyanúgy kívánnám, hogy be kell őket tiltani.

Sokan mondják, hogy nincs értelem betiltani, mert úgyse jut be a Parlamentbe másfél év múlva.

Egykori párttag, Pősze Lajos is megmondta, hogy el fognak porladni. gondolom ő rá nem akarjuk azt mondani, hogy zsidóbérenc.

2012. dec. 9. 16:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!