Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik megszegi a párizsi...

A Jobbik megszegi a párizsi békeszerződést?

Figyelt kérdés

A népesség hány százalékának kéne aláírnia a kérelmet, hogy beszüntessék?

Egy népi kezdeményezés megoldhatná ezt a problémát?



2012. dec. 9. 01:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

"Mi az, hogy "titeket"?

Látatlanban előítéleteskedsz?"


Nem gondolnám "előítéletnek", meg hát nem vagyok igazán jobbikos, meg széljobber sem túlzottan, inkább nyitott szemmel próbálok járni, csak személy szerint kicsit érdekes ez a téma a részemről. Mert amilyen olyan a jobbik, de azért az nem írható a számlájukra, hogy eladósították volna úgy az országot, hogy még a dédunokáink is ezt nyögik majd. Főleg ha olyanok játszák az erkölcscsőszt akiknek közük volt hozzá!


Mint ahogy leafgánozták a fidex szavazókat, meg még lehetne sorolni. Az én szememben ez is ugyanolyan uszítás, csak más köntösben!

2012. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Kedves kérdez!


Három kérdést tettél fel.


1, Szerződést csak szerződéskötő felek sérthetnek meg.

Párizsi szerződés esetében ez egyik oldalon a magyar állam, a másikon több tucat ország.

Mivel a jobbik nem írta alá a szerződést, ezért meg sem szegheti.


2, nincs jogi lehetőség erre


3, nem

2012. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
hidd el, ha a népesség 100%-a aláírná, akkor se szűnne meg. Amúgy jönnek felfelé, hátha elérnék az 50%-ot 2014-ben, és csinálnának valamit, mert az összes hülye ötletüket megvalósította már a fidesz. (kötelező hittanoktatás, mndennapos testnevelés)
2012. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Nem értem kérdező mi a problémád. Egy biztos a legközelebbi szavazáskor regisztrálunk és szavazunk kötelezően a Jobbikra. Te is tedd ezt. A jobbikosok esküt tettek a Szent Korona előtt hogy csakis a magyar és Magyarország érdekeit képviselik. Nekem mint magyar állampolgár ez elég. A többiekről kiderült hogy tönkreteszik a hazát így rájuk nem szavazok. A zsidók meg az összes többi nép valahogy nagyon nem izgatja a fantáziámat. MIért? Mert magyar vagyok és Magyarországon élünk. Aki zsidónak érzui magát és úgy gondolja hogy neki itt már nem jó az nyugodtan elmehet. Engem az nem érdekel hogy mit csinál. Hajrá Jobbik - hajrá magyarok!
2012. dec. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

üdv,

22-es kommentelő vagyok. Az iránt érdeklődnék, hogy miért lett lepontozva a kommentem?


Esetleg valaki jogilag meg tudná indokolni, miben tévedtem?

A jogszabályokat nem én hozom, legjobb tudásom szerint válaszoltam.

Szóval az lenne a kérdésem a lepontozókhoz, hogy miben tévedtem a három válasszal, hogy lepontozták?



köszi

2012. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
64%

Az is benne volt a szaros békében, hogy a szovjetek kivonulnak pár hét alatt, oszt itt maradtak 40 évig.

Szóval ennyit ér, egy nagy semmit.

Én legszívesebben munkatáborokat oszt bezárnák oda pár jó embert.

Te, elvetemült bolsevik.

2012. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Lemeradt: építenék
2012. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Attól mert nem vagyok rasszista, még nem leszek bolsevik.

Elfogadom, ha nehéz ezt a csőlátásban megérteni, de próbáld meg.

Mellesleg volt pár kommunista, aki ugyanúgy rasszista volt, mint némelyik náci.

2012. dec. 10. 23:04
 29/33 anonim ***** válasza:

Lesz még böjtje Gyöngyösi kijelentésének, világszerte tiltakoznak ellene, ő meg továbbra is hazudja, hogy nem mondott olyat, amit. S a pártja mellette áll.


Betiltani nem lehet. Egyet lehet tenni: nem szabad rájuk szavazni.

2012. dec. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Tán az jó? Ma órán tesi órán fejbe rúgott egy cigány, ja de neki szabad, mert a kisebbség. Halál a cigányokra, eljön az az idő amikor fejbe lesznek lőve.
2012. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!