Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyen semmirevaló szociológ...

Az ilyen semmirevaló szociológusokat ugye nem Magyarország fizeti?

Figyelt kérdés

[link]


"Eközben eddig összesen 40 gyermeket hagytak kórházak elé kitett inkubátorokban. Herczog Mária szerint gondot jelent, hogy nem tudni, az anyák szabad akaratból mondtak-e le róluk, illetve az is, hogy ezek a gyerekek úgy nőnek fel, hogy nincs esélyük megismerni a szüleiket."


Tehát inkább dobják kukába ezeket a gyerekeket?


2012. dec. 10. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem Magyarország fizeti, hanem Te, az adóforintjaidból!
2012. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mért szerinted ki a fene fizeti? Te? Egyébként meg igaza van.
2012. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megelőztek :D


TE fizeted meg Én. Az adófizetők. Ahogy mi fizetjük Viktor Audiját, a freskóit, az összes politikus dorbézolását...

2012. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De!

Lehet én vagyok a hülye, de elég megtévesztő a kérdésed, legalábbis a szöveg alapján, amit kiragadtál.

2012. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Andizsuzsi ***** válasza:
A fent idézett cikk egy kicsit nekem ködösít. Összemossa az elhagyott és az inkubátorban hagyott gyerekeket, pedig ez utóbbi az előbbi része. Az inkubátorban hagyott gyerekek eltitkolt terhességből születnek, amit nem lehet a gyerek fogyatékosságára, vagy a szülés utáni depresszióra fogni. Való igaz, hogy nincs lehetőségük megismerni a szüleiket, de esélyük van élni. Sokkal inkább több ilyen inkubátorra lenne szükség szerintem, akkor talán több élet is megmenthető lenne.
2012. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Komplikato ***** válasza:

"Való igaz, hogy nincs lehetőségük megismerni a szüleiket ..."


Legtöbb esetben lehet jobb is.

De.

Arról nem szokás regélni, hogy egy átlag nevelőintézeti gyerek "szabadulása" után kvázi hajléktalan lesz, legalább is borzasztóak az arányok, de ilyesmivel egy szociológus ne foglalkozzék ...


Lehet valahol kérvényezni Herczog Mária abortálását vagy már túlkoros hozzá? Könyörgöm legalább egy lobotómiát hajtsanak már rajta végre, ne "szenvedjen". Természetesen nem gondoltam komolyan, de ha úgy lenne, se tudnék olyan morbid és beteg lenni mint ő.

2012. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!