Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Kepli Lajos...

Mi a véleményetek Kepli Lajos és Gaudi-Nagy Tamás képviselőkről? (Jobbik)

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Keplit nem ismerem, Gaudi szimpatikus. Ez a véleményem.
2012. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Gaudi nagyon jó (felkészült, értelmes, okos stb.)
2012. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Mindkettejükkel rendkívül elégedett vagyok.
2012. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Kepliről nem tudok véleményt nyilvánítani, mert nem ismerem. Azt sem tudom, kicsoda. Gaudi-Nagyról pedig annyit, hogy lexikálisan hiába nagy a tudása, attól még egy szélsőjobbos vezéregyéniség, s mint lyet, mélységesen megvetem, és a legmesszebb menőkig elítélem azt a pártot (vele együtt az eszmét is), amelynek tagja. Náciknak ugyanis nincs helyük a magyar közéletben, a törvényhozásban pedig még kevésbé.
2012. dec. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A németek voltak a nácik...mi magyarokként nehezen lehetnénk, ahogy is fasiszták sem lehetünk, mert azok meg az olaszok voltak. Rasszisták lennénk akkor? Szerintem a zsidó meg a cigány (tisztelet a kivételnek) a legnagyobb rasszista a magyarral szemben. A magyar ember érdekei nem számítanak a saját hazájában. Ez a szomorú. És ha ezt kimondja, akkor egyből rasszista, fasiszta, náci, antiszemita, vírus, meg minden egyéb.
2012. dec. 13. 08:52
 6/14 anonim válasza:
0%
Azért mondják rétok, hogy Náci, mert úgy utáljátok a zsidókat és cigányokat, mint Hitler és a Mein Kampf a bibliátok. Na meg azért, mert használjátok a jelképeiket! Ha valaki nyakába ott látod lógva a körbe Zárt A betüt, akkor azt mondod anarchista, ha tüskésfejű emberrel talákozol az utcán, azt mondod punk... stb. ha valaki horogkeresztet visel, az náci vagy az eszméivel szimpatizáns! Na ezért mondják a Jobbikosokra, hogy náci banda!
2012. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Aki horogkeresztet hord a ruháján vagy a testén az provokátor, nem Jobbikos. Mutass egyetlen egy olyan Jobbikos országgyűlési vagy önkormányzati képviselőt, akin láttál ilyet. Amit te írsz, az hülyeség. Nem a zsidó származással van baj, hanem a tettekkel. Amúgy Jobbikos vagyok és nem olvastam a Mein Kampf-ot. A Talmudba viszont beleolvastam...többet között az is szerepel benne, hogy 3 éves plusz egy napos kislánnyal már lehet nemi életet élni...(és még sorolhatnám, hogy a zsidók törvényei miket engednek meg a nemzsidókkal szemben).
2012. dec. 14. 15:49
 8/14 kucu19 válasza:
100%
A jobbikos politikusok nem horogkeresztet hordanak, hanem magyar címert, ellenben más pártok képviselői elég gyakran izraeli zászlós kitűzővel jelennek meg az Országházban. Azok vajon ki érdekei fogják képviselni ott? A magyarokét? Kétlem... Szó sincs fasizmusról vagy nácizmusról, ez egyszerűen színmagyar érdekképviselet.
2012. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

kerdezo,;-5/8-as kommentjere!

nos ha nemetek a nacik,az olaszok meg a fasisztak,-akkor ugyan magyarazd mar el,miert is jelent meg Magyarorszagon,a Magyar torvenykezes tollabolnHorthy jovahagyasaval,jo 3 honappal a masodik vilaghaboru kitorese eoltt-(39.SEPT.01.)-a mar masodik zsidotorveny,az 1939-evi IV-ik TC.,amely hatalybalepett 1939ev Majus ho 05-en!!

erre HOL VOLT BARMINEMU NEMET KOVETELES????!!!!

az elso zsidotorvenyrol-(az 1920-ik evi numerus claususrol)-ne is szoljunk most!!

de joval a nemet megszalmlas elott-(1944 Marciusa)-eletbe lepett ott a harmadik,-(1940)-,es a negyedik -(1941)-zsidotorvenyek is!!mindegyiket 1000%-ban a MAGYAR TORVENYKEZES HOZTA MEG!!!

2012. dec. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad kérdező, nem tudsz mit tenni, ez náluk egy betanult szó a "náci", aki Magyarország és a magyarok érdekét képviseli, az manapság náci. Fogadjuk el és értelmezzünk egy új jelentést a náci szónak, én már nem is rosszat látom a kifejezésben és nem is hangzik rosszul. Inkább vagyok náci mint mondjuk cionista zsidó, vagy magyarra támadó cigány, vagy bármi más szenny.
2012. dec. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!