Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen még nem volt! Visszavon...

Ilyen még nem volt! Visszavon a kormány egy tervezett intézkedést. Mi történt?

Figyelt kérdés

A rákbetegek gyógyszerellátásának tervezett korlátozásáról van szó. Bár azért a közleményükben hangoztatják, hogy csak pánikkeltésről van szó, és hogy ez milyen jó lett volna ez a betegeknek.


[link]



2012. dec. 14. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Az ombudsman szerint alkotmány ellenes. Majd megkeresik a módját, hogy még is bevezethessék. Akár a Tákolmányukat is módisítják.
2012. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtával a napot..

A fidesz nem arról híres hogy meghátráljon. Kicsit más köntösben, esetleg kisebb adagokban, de le fogják nyomni a torkunkon ezt is.

Az is lehet, hogy túl nagy lett a felhajtás a diákok körül, ezért be kellett dobni egy másik témát is ami elviszi az emberek figyelmét.

A pártokon belül külön stáb dolgozik a "közvéleményt foglalkoztató kérdésekkel". Szerintem mindegyik pártnak 10-20 téma már elő van készítve csak időben elő kell húzni a cilinderből.

Kell a folyamatos cirkusz a népnek.

2012. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem, igazatok van. Túl hamar lelkesedtem.
2012. dec. 14. 22:54
 4/8 Komplikato ***** válasza:
100%
A rokkantak csesztetése vagy cukorbetegek analóg inzulin balhéja után most ez jött. Mondjuk tavaly ilyenkor 3 hónapig szüneteltek az ilyen kezelések, csak mert nem volt rá pénz (értsd nem adták oda!) a szakrendelőkben!
2012. dec. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sebaj, majd módosítanak rajta egy-két mondatot, belerejtik valami salátatörvénybe, és úgy vezetik be, hogy észre sem vesszük. Ahogy eddig is tették. Szerintem ne lelkesedj, ezeknek semmit nem szabad elhinni. :(
2012. dec. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ide tartozik még, hogy a FIDESZ először közleményt adott ki, hogy tudomásul veszik az Alkotmánybíróság döntését a hajléktalanokat sújtó törvények megsemmisítéséről. De pár nap múlva már azt mondta Orbán, hogy mégse fogadják el, és ha "az emberek" is úgy akarják, egy álságos városi nemzeti konzultáció után módosítják az Alaptörvényt, és visszaírják a megsemmisített rendelkezéseket.
2012. dec. 15. 08:04
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ilyen még nem volt!"


De. Volt. Pl új rendszámok.

2012. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nana! Én azt olvastam, hogy nem került le a napirendről az új rendszámok ügye sem, de majd utánanézek.
2012. dec. 15. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!